Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłem prace jako kierowca międzynarodowy na busach... Musiałem założyć swoją działalność gospodarczą ( jest to duża firma, mają 35 busów na Europe ) , busa mi dają wystawiam im faktury za trasy. wszyscy sa na swojej działalnosci... Chciałbym zabrać np brata w trase ze sobą, raz ze we dwóch raźniej, dwa pozwiedza sobie chłopak ... Słyszałem ze nie ma z tym problemu u nas w firmie, tyle że musze im to zgłosic na firmie ze kogoś zabieram i przedstawić im ksero wpłaty za nijakie ubezpieczenie pasażera... ( pewnie w razie wypadku ) ... O jakie ubezpieczenie tutaj chodzi, jak to wygląda, jeśli chciałbym jako podwykonawca na swojej działanolści zabrać pasazera ???? Co to za ubezpieczenie, jakie to sa koszta ?? Wiem ze to takie okresowe jest na okres 2 tygodni.... Podkreslam ze BUS nie jest mój, jest tej firmy transportowej, ja tylko na swojej działalności jezdze dla nich ich busem po Polsce i Europie ... A chciałbym kogoś zabraż legalnie i oficialnie ze sobą w trase, zawsze jest raźniej we dwóch ..

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Sama zastanawiam się nad tym czy by nie wykupić sobie takiego dodatkowego ubezpieczenia na życie. Bo jednak wżyciu bardzo różnie się układa. Dlatego też szukałam jakiś informacji z jakiego ubezpieczenia warto skorzystać. I tak też między innymi znalazłam taką porównywarka ubezpieczeń na życie dzięki której już mniej więcej wiem jakie ubezpieczenie wybiorę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...