Skocz do zawartości
Forum

Problem ze stulejką


Gość babcia 123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość babcia 123

Witam.Mam 15 lat i martwię się o swojego penisa a mianowicie: jest on mały a w wzwodzie ma tylko 9 cm,mam także stulejkę o której wstydzę się powiedzieć rodzicom i moje pytania są następujące: Czy wpływa ona na przyrost penisa? Czy jeżeli samodzielnie wykonam zabieg w wieku 18 lat to,czy przez te 3(teraz mam) lata mogą pojawić się jakieś choroby? Czy mogę przez to mieć problemy w późniejszym życiu seksualnym?

Odnośnik do komentarza
Gość maksymilian0

Niestety mogą się pojawić problemy podczas współżycia czy oddawania moczu (choć niekoniecznie tak musi być). Radzę pokonać wstyd i udać się do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa. Warto skonsultować swoje obawy ze specjalistą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam niecale 16 lat i mam pewien problem poniewaz podczas wzwodu nie moge sciagnac do konca skory z penisa sciaga sie tylko z glowki penisa i tyle, a caly penis nie wysuwa sie do konca. czasem czuje lekki dyskomfrot gdy tak sie dzieje. zawsze tak mialem wyczytalem ze to moze byc stulejka. nigdy nie bylem z tym problemem u lekarza schodzi mi do polowy wiec to chyba niepelna stulejka. czy to bedzie mi przeszkadzalo podczas seksu? czy powinienem isc z tym do lekarza? to dla mnie dośc krepujace wiec prosze o wyrozumialosc ze wolalbym sobie poradzic z tym samw domu. czy dzieki masturbacji moze mi sie zsunac calkiem?

Odnośnik do komentarza

to nawet ciezko nazwac operacją to bardziej zabieg, nie wiem dokladnie jak wyglada bo nie jestem lekarzam ani facetem to ciezko mi to sobie wyobrazic ale z tego co mi przebrnely podobne watki to wiem ze to taki jednodniowy zabieg i wszystko wraca do normy najwazniejsze isc do urologa zeby ocenil czy to stulejka czy co. Nic raczej nie powinno pojsc nie tak tylu facetow co jest poddawanych temu zabiegowi to lekarze pewnie maja doswiadczenie w tej kwestii to bardziej zabieg kosmetyczny nie operacja

Odnośnik do komentarza

Podczas wzwodu skóra schodzi mi tylko do połowy żołędzia. Mogę ją sam ściągnąć do trzona penisa, ale podczas tego czuje lekki ból i widzę jak napletek jest lekko ściśnięty w trzonie tak jakby nie był jeszcze w odpowiednim stopniu rozciągnięty. Mam 17lat i myślę że nie powinienem mieć już tego problemu i nie jestem pewien czy to jest stulejka niepełna.

Odnośnik do komentarza

~Kod4k
Podczas wzwodu skóra schodzi mi tylko do połowy żołędzia. Mogę ją sam ściągnąć do trzona penisa, ale podczas tego czuje lekki ból i widzę jak napletek jest lekko ściśnięty w trzonie tak jakby nie był jeszcze w odpowiednim stopniu rozciągnięty. Mam 17lat i myślę że nie powinienem mieć już tego problemu i nie jestem pewien czy to jest stulejka niepełna.

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie częściowej stulejki. W celu diagnostyki dolegliwości należy udać się do specjalisty urologa. Lekarz po zbadaniu będzie mógł ocenić stopień zaawansowania zmian. Jeśli zaistnieje taka konieczność to zostanie zaproponowany zabieg mający na celu pozbycie się problemu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie mógłbym uzyskać taką poradę. Otóż podejrzewam że mam stulejkę niecałkowitą, i chciałbym się udać do urologa. Problem w tym że najbliższy jest dość... daleko od mojego miejsca zamieszkania. Możliwe że wystarczy tylko maść etc, ta stulejka jeszcze nie sprawiała problemów przy stosunku. Tylko że nie za bardzo jestem w stanie daleko pojechać i czy wizyta u normalnego lekarza w przychodni niedaleko wystarczy? Czy taki lekarz będzie mógł stwierdzić czy należy wydać skierowanie do specjalisty, na zabieg czy po prostu będzie w stanie przepisać mi tą maść?

Odnośnik do komentarza
Gość nieznajomy12113

Witam. Mam 15 lat i mam stulejke, chyba czesciową bo podczas zwodu moge powoli sciagnac napletek i podczas spoczynku spokojnie sciagnac prawie całkowicie. Chciałbym wyleczyć to jak najlepiej, najdokładniej i jak najszybciej bez powiadamiania rodziców. Nie wiem czy sposób z gorącą wodą w wannie jest dobry bo nic nie pomaga. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Cześć mam problem z stulejką (chyba), nie moge sciagnac jakby skóry do konca a na brzegu mam jakby strupa jakby probowala sie rana zrastac np po rozcieciu, ale w czasie wzwodu gdy skora probuje zejsc te rozciecie peka i krwawi mial ktos tak?

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Miałem dosłownie taki problem. Przy wzwodzie rano będzie bolesna zaś przy stosunku lub po będzie pieczenie wokół rany i nic na to nie poradzisz. Jak najszybciej udaj się do urologa i on zaproponuje jakieś wyjście z tej sytuacji - leczenie farmakologiczne lub operacyjne (obrzezanie). Przy tym stanie stosunki są utrudnione bo nie można napletka odsunąć i mniejsza satysfakcja a poza tym rana będzie się "uaktywniać"

Odnośnik do komentarza
Gość cosiepaczysz

Witam. Mam 14 lat i mam problem z penisem. Otóż mam stulejkę, (napewno-sprawdziłem) czy obejdzie sie bez zabiegu? Rodzicom wstydze sie mówić i nie ma opcji, że im powiem. A więc znalazłem w internecie maść ,,diprogenta'' i czytałem że podobno ona pomaga ściągnąć skórkę całkowicie. Proszę o odpowiedź, co o tym myślicie, i czy ten lek jest na receptę?

Odnośnik do komentarza

~cosiepaczysz
Witam. Mam 14 lat i mam problem z penisem. Otóż mam stulejkę, (napewno-sprawdziłem) czy obejdzie sie bez zabiegu? Rodzicom wstydze sie mówić i nie ma opcji, że im powiem. A więc znalazłem w internecie maść ,,diprogenta'' i czytałem że podobno ona pomaga ściągnąć skórkę całkowicie. Proszę o odpowiedź, co o tym myślicie, i czy ten lek jest na receptę?

diprogenta ??? chcesz sobie krzywde zrobic???
absolutnie nie!!!
powiedz rodzicom, albo komus zaprzyjaznionemu i idx do lekarza.

Odnośnik do komentarza

"mam 16 lat i w tamtym tygodniu bylem na bilansie zdrowia i lekarka na końcu badania kazała mi sciagnac bokserki w celu badania jader i penisa. sciagłem je i lekarka dotykała jądra i sciągała napletek kilka razy. bardzo bylem zawstydzony tym badaniem. czy na bilansie sprawdza sie takie rzeczy??? pierwszy raz ktos kazał mi sie rozebrac do naga"

Tak napisał chłopak na innym forum,a takie badanie powinni mieć chłopcy przy bilansie od najmłodszych lat bo potem wychodzą"takie kwiatki",rodzice też powinni sprawdzić dziecku już w wieku przedszkolnym,ale tu nie ma co się dziwić,bo niektórzy nie wiedzą o istnieniu stulejki
.
Myślę ,że jeśli nie ma problemu z oddawaniem moczu i innych dolegliwości można poczekać do 18 lat,choć na pewno lepiej byłoby wykonać zabieg od razu,
nie rozumiem trochę tego wstydu,wstyd to kraść.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

~cosiepaczysz
Witam. Mam 14 lat i mam problem z penisem. Otóż mam stulejkę, (napewno-sprawdziłem) czy obejdzie sie bez zabiegu? Rodzicom wstydze sie mówić i nie ma opcji, że im powiem. A więc znalazłem w internecie maść ,,diprogenta'' i czytałem że podobno ona pomaga ściągnąć skórkę całkowicie. Proszę o odpowiedź, co o tym myślicie, i czy ten lek jest na receptę?

Cześć, nie masz się czego wstydzić :) Absolutnie nie używaj sam takich wynalazków , jak "diprogenta". Nie mozna eksperymentować z takimi lekami/masciami/kremami, bo możesz dopiero sobie napytać biedy. Porozmawiaj z rodzicami.
Nie wstydź sie, bo to nic takiego.Naprawdę.
:)

Odnośnik do komentarza

Witam! Nazywam się Michał i mam 15 lat jestem z Warszawy. Już od dłuższego czasu zmagam się z takim problem dokładniej chodzi o mojego członka (penisa). Dokładnie chodzi o to że gdy jest w stanie spoczynku mogę z niego ściągnąć napletek i odkryć żołedzia ale gdy dotykam żołedzia to boli. Natomiast gdy stoi (w czasie wzwodu) napletek mogę ściągnąć do połowy, gdy użyje więcej siły to do końca ale gdy dotykam żołedzia to także boli chciałbym wiedzieć czy to jest stulejka i czy mogę to spróbować leczyć w domu, jeżeli nie to czy mogę sam z tym iść do lekarza nie chce o tym mówić rodzicom. Jeżeli to potrzebne to mogę dołączyć zdjęcia nie jest to dla mnie żaden problem. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Mam 15 lat i mam problem z penisem,podczas wzwodu napletek sam nie potrafi zejsc z zoledzia muszę go zdjąć reka po czym po chwili wraca do polowy penisa tak jakby nie umial sie utrzymać. Schodzi normalnoe bez problemu nie boli bez wzwodu tak samo zoladz jest siny na koncowxe zoladzia i czasami zimny.Co mam z tym zrobić czy to wycwiczyc? I sie przyzwyczaji?

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina

Mam syna w wieku 10 lat i miał stulejkę. Byłam z nim na konsultacji u dr Smoleńskiego w klinice Bona Dea w Krakowie. Zalecił zabieg i zrobił go. Wszystko sie dobrze udało i syn jest już po zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Przy takich problemach to ja bym nie zwlekała tylko udała sie do lekarza urologa. To jest specjalista, nie ma się co wstydzić - w końcu to ludzka rzecz. Jak coś to mogę polecić zakład Urogen - profesjonalna placówka która zajmuje się układem moczowo-płciowym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...