Skocz do zawartości
Forum

Czy muszę zostać obrzezany? WAŻNE


Spardi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :). Mam 16 lat oraz pewien problem. Dam zdjęcia więc wszystko sobie zobaczycie. Czy taki stan napletka musi podlegać operacji? Najbardziej mi chodzi o ten nadmiar napletka który widać za rowkiem zażołędnym i zakrytym żołędziem kiedy napletek tworzy "trąbke". Podczas wzwodu napletek wygląda podobnie jak jest ściągniety. Dodam, że mam trochę za krótkie wędzidełko a gdy byłem małym dzieckiem miałem już jakąś operację stulejki ale nie wiem co zostało tam wyczynione. Obawiam się, że kiedyś podczas seksu po prostu napletek będzie się zsuwał poza tym brzydko wygląda taki napletek. Popatrzyłem sobie na internecie jakieś poradniki dotyczące założenia prezerwatywy żeby zobaczyć inne penisy jak wyglądają i zauważyłem, że ich napletki podczas wzwodu są płaskie i nie ma takiego nadmiaru jak to u mnie wygląda napletek się chowa pod spód żołędzia i ta skóra nie wystaję jak to w przypadku moim. Poza tym w spoczynku nie mieli żadnych trąbek z napletka jak to jest u mnie. Nie chcę być obrzezany dlatego pytam. Ale jeśli będzie taka konieczność to chociaż pół centymetra napletka ale nie wędzidełko. Jeszcze pozwolę sobie zapytać o jedną rzecz odnośnie wędzidełka. Chodzi o to, że gdy dotykam wędzidełka niekoniecznie przy jakiejś masturbacji to nie czuję żadnego podniecenia i tak dalej jakby tam tego nie było. I to zależy od psychiki czy od tego, że coś tam było majstrowane? Bo przecież nie będę miał chyba wzwodu jak sam sobie będę dotykał wędzidełka ale wszyscy mówią, że to takie wrażliwe miejsce a ja nawet podczas mycia penisa nic tam za bardzo nie czuję. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi! I czy moja żołądź wygląda dobrze? Zauważcie na 3 zdjęciu te takie jakby fioletowe żyłki czy to normalne?

monthly_2016_11/czy-musze-zostac-obrzezany-wazne_4291.jpg

monthly_2016_11/czy-musze-zostac-obrzezany-wazne_4292.jpg

monthly_2016_11/czy-musze-zostac-obrzezany-wazne_4293.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość do cłopca

poprawka: Załupek to zejście napletka w rowek okołożołądziowy, trudne do odwiedzenia, sprawiające ból a nawet martwicę żołądzi, i to trzeba zoperować.
Stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzi, i to też trzeba zoperować, bo otępia doznania.
Jeżeli żołądź widać, i da się ściągnąć napletek kilka mm, to resztę można rozćwiczyć umiejętnym "waleniem konia"

Odnośnik do komentarza

czy tę skórę w rowku okołożołędnym możesz naciągnąć na główkę? Czy tę skórę możesz rozciągnąć w dół penisa w stromę brzucha? Jeżeli z trudem dasz radę to zrobić, to umiejętnym waleniem konia z lubrykantem KY możesz doprowadzić penisa do porządku, i operacje będą zbędne!!!

Odnośnik do komentarza

końcu penisa jest kilkucentymetrowa trąbka i ona nie pozwala ściągnąć napletka z główki, i co gorsza nie pozwoli wsadzić penisa do cipki, to należy bezwzględnie obrzezać, gdyż podczas diurezy, resztki moczu powodują namnażanie bakterii, później pojawia się stan zapalny, ból, no wreszcie amputacja penisa i założenie kranika do sikania.
Zatem co jest tańsze i lepsze, codzienne mycie penisa przy ściągniętym napletku , czy kranik tylko do siusiania?

Odnośnik do komentarza
Gość przyzwyczajanie

napletka do ciągłego odkrycia żołądzi:
ściągasz napletek, owijasz główkę w papier toaletowy, przed zsunięciem się papieru obklejasz papier taśmą miodową;
i tak śpisz. Później jak już trochę penis zaskoczy/zapamięta, przy każdej okazji ściągasz napletek.
Z początku wrażliwość żołądzi na dotyk będzie duża, ale z biegiem czasu znormalnieje. No i, wskazane delikatna masturbacja całą dłonią z użyciem lubrykanta KY, lub nawet rzadkiego kremu do ciała pn.ISANA Rossmana

Odnośnik do komentarza
Gość do chłopa

cytat:
będę dotykał wędzidełka ale wszyscy mówią, że to takie wrażliwe miejsce a ja nawet podczas mycia penisa nic tam za bardzo nie czuję

Chłopie, wędzidełko to nie nerw czy receptor czuciowy, żebyś czuł cokolwiek przyjemnego czy nieprzyjemnego. Gro receptorów znajduje się na żołądzi.

Odnośnik do komentarza

Stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzi, i to też trzeba zoperować, bo otępia doznania.

Poprawka:
istnieje też częściowa pseudostulejka, gdzie widać trochę główkę. Jeżeli nie jest jeszcze napletek przyrośnięty do żołądzi, to można ją usunąć ćwiczeniami z KY, inaczej myciem i umiejętnym waleniem konia.

Odnośnik do komentarza

Kurczę wiedziałem, że coś jest nie tak. Gdzie indziej mówili, że ze mną wszystko okej i nie urósł mi penis jeszcze wystarczająco ale ten napletek chyba faktycznie jest za długi. A czy można to obrzezać tylko tak na pół centymetra? Zeby nadal zakrywało całą żołądź ale nie było nadmiaru napletka i bez wycinania wędzidełka.

Odnośnik do komentarza

Bo wędzidełko się kończy razem z napletkiem i nie wiem jakby to było można inaczej zrobić... Chcę żeby wszystko było tak samo tylko jeśli się okaze, że coś z tą skórą muszę mieć robione to tylko tak odrobine żeby wszystko wyglądało prawie tak samo. A podobno jest tak, że jak się wydłuża to wędzidełko jak jest za krótkie to się tam traci czucie i nie jest tak samo jak wczesniej tak samo z napletkiem podczas obrzezania.

Odnośnik do komentarza

idź do seksuologa i on wskaże Ci chirurga plastycznego, który pod jego okiem obetnie skóry tyle ile trzeba. No, ale to podwójny koszt.
A czy w ogóle dasz radę ściągnąć napletek, by odkryć główkę? Bo może da się rozćwiczyć ten nadmiar. Jeśli nie, to niestety obrzezanie.

Odnośnik do komentarza
Gość do spardiego

a często bijesz konia? Sperma wycieka czy tryska?
Oj, to mocz też tam zalega, co razem ze spermą daje okropny smród. Najgorsze, że może powstać stan zapalny, gangrena i amputacja. No, założą Ci kranik i będziesz żył i tylko swobodnie siusiał. Wal czym prędzej do urologa-chirurga.

Odnośnik do komentarza
Gość wędzidło

[quote="Spardi"]LUDZIE.Ja nie mam stulejki. Mam trochę za krótkie wedzidelko i za długi napletek bo podczas wzwodu jak chce ściągnąć to wedzidelko mi blokuje A napletek i tak sam schodzi z zoledzia Ale z moją pomocą.[/quote
No, to taki ściągnięty napletek obwiąż papierem , zabezpiecz przed zsunięciem się taśmą miodową i tak śpij i chodź. Wędzidełko po kilku miesiącach się wydłuży. Spytaj lekarza czym grozi nadcięcie wędzidełka, bo może taki zabieg potrzebny. A odczuwasz jakiś ból wędzidełka przy biciu konia, jeżeli nie, to dupy se nie zawracaj, tylko szukaj dziewczyny do rżnięcia.

Odnośnik do komentarza

Co do masturbacji to zawsze była przez napletek. Wczoraj spróbowałem spróbowałem odkrytym napletkiem i miałem takie dziwne impulsy i laskotanie których nie zaliczam do przyjemności. Nie wiem czym jest to spowodowane.. brakiem kiedyś higieny czy częsta masturbacja? Dodam ze mam lekką nadwrazliwosc zoledzia. A o wedzidelko strasznie się obawiam ponieważ tyle słyszałem że to takie erogenne miejsce A ja dotykając swoje wedzidelko nic nie czuję..I nie wiem czy to kwestia psychiki czy serio coś jest nie tak. Jak miałem parę latek to miałem jakąś operację na chyba stulejke i nie wiem co dokładnie miałem robione Ale jak miałem robione coś z wedzidelkiem jakieś podcinanie czy coś to na bank mogę się pożegnać z tym ze będę odczuwał przyjemność na wedzidelku ehh....

Odnośnik do komentarza

Czy to wedzidelko wygląda jakby coś tu było robione? Jakaś blizna czy cokolwiek innego? Bo nie wiem czemu ale zupełnie na wedzidelku nic nie czuję tak jakby to nie było niepokoje się o to.

PS. Wiem ze zdjęcie brzydko wygląda ale to przez ten nadmiar napletka w stanie spoczynku i nie ogolilem jajek itd. Ale to nie jest ważne. ZOLADZ WYSUSZONA BO SPECJALNIE ODKRYWALEM NAPLETEK

monthly_2016_11/czy-musze-zostac-obrzezany-wazne_4294.jpg

monthly_2016_11/czy-musze-zostac-obrzezany-wazne_4295.jpg

Odnośnik do komentarza

Tu macie jeszcze jedno zdjęcie. Zastanawia mnie ta biała linia. Czy to jest blizna? Na pewno zauwazycie ta biała linie ciagnaca się w dół. Rano muszę porozmawiać z mamą o tym bo ona wie co ja tam miałem robione i muszę zapisać się do lekarza. Mi już powoli odwala codziennie siedzę na necie i dopatruje się kolejnych problemów....

monthly_2016_11/czy-musze-zostac-obrzezany-wazne_4296.jpg

Odnośnik do komentarza

I jeśli nie widzicie na wedzidelku żadnej blizny ani nic ze coś było operowane to czemu podczas dotyku na sucho albo wilgotno nie czuję żadnej przyjemności? I no mówcie że wedzidelko to nie jest erogenne miejsce bo jest. A jeśli okaże się ze będę miał jakiś zabieg przedłużania wedzidelka to nawet jakby ktoś miał sprawne odczucia na wedzidelku to po takiej operacji mogą one zaniknac? A może gdyby dotknęła to kiedyś dziewczyna to sprawa by inaczej wyglądała? Ale nie sądzę.. może to też wina wieloletniej masturbacji itd. Nie wiem co jest z tym wedzidelkiem wiem ze idę do urologa i seksuologa muszę muszę przełamać mam 16 lat nie chce żeby się kiedyś okazało ze zjebalem A życie seksualne takimi rzeczami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...