Skocz do zawartości
Forum

Czy można zmienić ortodontę?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej trzymać się jednego ortodonty, bo prowadzi leczenie od początku. Bardzo dobra ortodontką jest Joanna Ślusiewicz. Ja nie miałam żadnych problemów i wszystko szlo wg. planu, który na początku usłyszałam od pani doktor.

Odnośnik do komentarza

Tak, choć najczęściej nowy ortodonta może chcieć od nowa zakładać aparat. Bez tego często nie da się wyprowadzić leczenia na prostą... Jak jesteś z Warszawy, polecam Ci ortodontów z Rock Your Smile, mają kilka placówek, przyjmują tam świetni specjaliści, myślę że bez problemu możesz się skonsultować i zobaczyć, co zaproponują.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2017 o 19:13, Gość he a napisał:

Najlepiej trzymać się jednego ortodonty, bo prowadzi leczenie od początku. Bardzo dobra ortodontką jest Joanna Ślusiewicz. Ja nie miałam żadnych problemów i wszystko szlo wg. planu, który na początku usłyszałam od pani doktor. http://www.dentysta-torun.pl/uslugi/ortodoncja/

Nie wyobrażam sobie zostac u ortodonty, bo prowadzi od początki, jeśli nie wykonuje roboty dobrze

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2019 o 11:51, Gość iwetis napisał:

Zawsze można zmienić ortodontę. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i rozglądacie się za odpowiednim gabinetem ortodontycznym to polecam wam skontaktować się z http://dentysta-torun.com.pl/rowny-usmiech-dzieki-niewidocznym-nakladkom-orthocaps/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną pomocą stomatologiczną.

Bardzo fajny gabinet!

Odnośnik do komentarza

Też miałam taki problem i zmieniłam. Na szczęście się udało i trafiłam teraz w dobre ręce do kliniki Unident we Wrocławiu. Okazało się że nie muszę mieć usuwanych 4 i 5, że są metody małoinwazyjne i choć leczenie może przeciągnąć się do 2 lat -warto. Lepiej więcej zapłacić, mniej się nacierpieć i mieć zrobione ząbki profesjonalnie. Nie wiem czy jeszcze gdzieś w Polsce robią takimi metodami ale raczej nie. Ja mam kawałek do Wrocławia ( jakieś 120 km) ale jakoś daję radę dojeżdżać i przyjeżdżają tam pacjenci z całej Polski a nawet z zagranicy więc o czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...