Skocz do zawartości
Forum

Kiedy wziąć pierwszą tabletkę antykoncepcyjną?


Gość some

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie po 3-miesięcznej przerwie zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Wczoraj rano zaczęło mi się małe brązowe plamienie, a kiedy wieczorem zobaczyłam mały ślad krwi, uznałam ten dzień za 1 dzień cyklu - zażyłam pierwszą tabletkę. Chociaż nie wiem, czy zrobiłam dobrze, bo prawdziwego krwawienia nadal nie ma, tylko brązowe plamienie. Jak w tym przypadku ze skutecznością zabezpieczenia?

Odnośnik do komentarza

Witam, zostało mi przepisane pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych w życiu z powodu nieregularnych miesiączek. Dowiedziałam się, że muszę pierwszą tabletkę przyjąć w pierwszy dzień okresu. 3 dni temu miałam bardzo delikatne krwawienie, wręcz plamienie ( zazwyczaj tak wyglądają początki mojej miesiączki ) więc zażyłam pierwszą tabletkę, lecz intensywne krwawienie typowe dla mojej miesiączki nie nastało i o 3 dniach plamienie ustało. Nie wiem teraz czy była to miesiączka czy jakieś krwawienie owulacyjne bądź coś innego i martwie się czy nie zaszkodzi to mojemu organizmowi oraz czy tabletki będa działać prawidłowo.Jakie są konsekwencje zaczęcia przyjmowania tabletek nie podczas miesiączki? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Pomocy kiedy mam zacząć brać tabletki ?

Gin przepisał mi tabletki na wywołanie okresu

Pierwsza miesiączka zaczęła mi się 12 września a skończyła 16.

Lekarz kazał mi brać tabletki od 16 dnia cyklu do 25 (przez 10 dni) . Czyli kiedy mam zacząć je brać? ... Pomocy

Podajcie date,od kiedy mam je zacząć brać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...