Skocz do zawartości
Forum

Czy tabletki MaxorMan działają na powiększenie penisa?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mielczuś

ten maxorman z usa działa na 100%. Właśnie skończyłem całą kurację było ciężko bite 3 miesiące codziennie ale efekt jest w pełni zadowalający zdaję sobie sprawę że to tylko tabletki a nie zabieg chirurgiczny ale myślę że pogrubienie członka o około 40% i wydłużenie o ponad 3cm to dobry wynik

Odnośnik do komentarza
Gość Dominik

Nie, no one nie są na powiększanie penisa. Nie tak działa sildenafil. Używam maxon active od prawie półtora roku i rezultat daje świetny, ale na samą erekcję, z którą miałem spory problem, bo często sprzęt nawalał. CHoć bywało różnie, bo czasem erekcja była, ale po chwili zanikała i potem po ponownym pobudzaniu pojawiała się lub nie. Maxon z tym się uporał. Jak wezmę, to erekcja jest jak najbardziej porządna i trwała.

Odnośnik do komentarza
Gość Arek Norwegia

Ja brałem te tabletki Maxorman z USA o których ktoś tu pisał kilka miesięcy temu i wydaje mi się że jest to najlepszy środek który można kupić teraz w Polsce ( są lepsze jak NeoSize XXL ale tylko do nabycia w Stanach ) długofalowo powiększyłem nimi członka w ciągu prawie 90 dni o 3,3 cm długości oraz jest o 1,8cm grubszy w obwodzie do tego w stanie bez erekcji. Podczas erekcji to 3,6 cm dłuższy i 2,4cm grubszy niż przed kuracją.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2020 o 09:14, Gość hulaj napisał:

ocena maxormana cena 10/10 działanie  8/10 dla mniej wytrwałych można uzyskać szybciej efekty zwiększając dawkę do 2 lub 3 tabletek dziennie. Na własną odpowiedzialność. 

Cześć, 

Czy ktoś ma możliwość sprowadzenia oryginalnego Maxor Man z USA, nie chodzi mi o te podróbki z Czech, które można kupić w PL. Zostawiam maila: jbalt1974@wp.pl 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...