Skocz do zawartości
Forum

Prośba o zmianę moderatora!


HansHans

Rekomendowane odpowiedzi

Milka-- Myślę, że powinna pani przekazać moderację komuś innemu!! Nie panuje pani całkowicie nad forum. Proszę popatrzeć na wszędobylskie teksty użytkownika: "Morderahi i Ciarahy". Wyzywa wszystkich od ku*ew, itd, itd. Gnębi i niszczy poczucie wartości użytkowników, którzy mają problemy i piszą o nich na forum. To niedopuszczalne! Pisałem już do pani, ale nic pani z tym nie robi! Na innych poważnych forach jest obowiązek rejestracji użytkowników, i jeśli jakiś użytkownik trolluje to dostaje bana na adres IP internetu i już więcej go tam nie ma. Czy tak trudno zastosować taką opcję na forum ABCzdrowie, które powinno z racji tematyki być niesłychanie poważne? prosze się zastanowić nad przekazaniem moderacji komuś innemu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moderatora chyba nie ma na codzien. Poza tym na tym forum długo schodzi by ktoś z administracji zajął sie problemem. Kiedys byl juz problem tego typu(masa spamu+totalny balagan) i długo nie podejmowano żadnych dzialan w celu naprawy sytuacji. Poza tym jesli ktoś pisze z jednorazowego nicku to niewiem czy jest mozliwe go zablokować.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

No i właśnie dlatego należałoby zmienić moderatora! Na przykład ja bym mógł się tym zająć bo z racji mojej pracy opiekuna osoby starszej w Niemczech mam dużo wolnego czasu w ciągu dnia. A co do jednorazowego nicku to jest możliwość wprowadzenia obowiązku rejestracji konta/profilu, i wtedy mogą pisać tylko zalogowani użytkownicy. I wtedy łatwo usuwać tych którzy sieją nienawiść.

P.S- Zapewne zaraz pani Milka usunie ten temat. Zobaczycie! I wtedy będziecie mieli dowód, że Milka na forum przebywa jednak nierzadko, ale nie wypełnia swoich zadań.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Jestem ciekawy w jaki sposób byś mnie wyeliminował ze strony:)
Bo to co napisałeś powyżej to, raczej nie zdało by egzaminu. No chyba, że admin wyrzekłby się bota, który służy do aktywacji kont i ręcznie zaczął potwierdzać aktywację konta to, wtedy może w delikatnym stopniu ograniczył by mi tak szybkie wchodzenie tutaj.
No ale zawsze można wejść sobie późnym wieczorkiem na stronkę, zrobić swoje, a na następny dzień założyć nowe konto z nowym niezablokowanym mailem i zacząć zabawę od nowa :-)

A co do tamtego forum to, jakoś za bardzo nie podoba mi się wystrój portalu. Jakoś tam tak szaro i ponuro. Nie będę nawet ukrywał, iż ten co projektował tamto forum musi mieć bardzo zjebany gust.
Wiesz:)
A może zróbmy tak.
Jak na forum prawojazdy zmienią dla mnie tło na bardziej żywsz i zrobią coś z tym brzydkim szablonem to, wtedy zastanowię się bardzo dogłębnie nad twoją propozycją.
Umowa stoi?
:)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

I ty chcesz zostać tutaj modelatorem i nawet nie wiesz tego, że na tego typu wątki został specjalnie stworzony inny dział?
No cóż. Jak tak sobie patrzę na Ciebie to, mi przypomina się ta moja natrętna sąsiadka- tak samo "rozgarnięta" jak i ty :)

Odnośnik do komentarza

Mordehai i Ciarahy- Nie zasłaniaj się szata graficzną i innymi wymówkami. Jak jesteś taki twardy i twierdzisz, że nikt Ci nic nie zrobi to dawaj na to forum. Ale nie wejdziesz bo wiesz, że nie masz szans. Walną ci zaraz bana. Założysz inne konto? Oni o tym od razu wiedzą i walną ci bana na adres IP, nawet nie będziesz miał opcji przeglądania komentarzy, i nawet zmienne IP ci nie pomoże. Podłączysz się do innej sieci internetowej? No to znowu dostaniesz bana na kolejne IP i ci się odechce buractwa. To jest mega poważne i kulturalne forum, nie tak jak abczdrowie gdzie widać moderacja jest totalnie nieudolna.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

A mi coś tak wydaje się, że to ty jesteś właśnie tym nieudacznikiem życiowym, któremu tak silnie nudzi się w życiu i chciałby urozmaicić swoje nudne życie kosztem internetowych trolli.
Jak tak bardzo pragniesz polować to, może powinieneś sobie zrobić łuk i wyruszyć na polowanie do jakiegoś pobliskiego lasku w twoich okolicach.

Ps... to wszystko da się obejść z palcem w dupie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Przepraszam wszystkich za moje obrazliwe slowa a to przez ciagle siedzenie w domu bo nie moge sobie poradzic z natarczywa sasiadka,ktora ciagle zakloca mi spokoj,chlopie nie obrazaj nikogo na tym forum,tylko stan na wysokosci zadania i zajmij sie dziewczyna,bo drugiej juz w zyciu takiej mozesz nie znalesc.Aha i raczej w ogole nie znasz sie na zartach.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Ja mam w głębokim poważaniu tą sąsiadkę.

Do autora. Jakoś nie odczuwam takiej potrzeby.
A tak poza tym to, po co Tobie lejce na tym portalu, skoro i tak całą swoją uwagę skupiałbyś na ludziach mojego pokroju i od razu byś degradował ludzi?
No wiesz. Jakby nie patrzeć to, osobiście uważam że moderatorzy tutaj spełniają przytoczoną definicję moderatora, a także wkładają bardzo dużo pracy, w to, aby forum sprawnie funkcjonowało.
A nie jak na tamtej stronie.
Bardzo brzydka strona to, raz.
A dwa chyba na prawdę musiałbym się z moim "małym" na rozumy pozamieniać się, żeby w tamtym miejscu marnować swój wolny czas.
To tyle ode mnie.
I powodzenia w byciu modem w tym bajecznym miejscu.
:)
:)

Odnośnik do komentarza

Tak sie składa, że właśnie zakładam swoje własne forum na ABCzdrowie, będzie się nazywać "Psychologia bez hejtu" albo "psychologia na poważnie", jeszcze się zastanowię. Będę miał tam prawo usuwać posty. Będzie tam spokój i porządek, kulturalna i merytoryczna dyskusja. Więc nie będziesz miał tam czego szukać :) Tylko spróbujesz kogoś obrażać a natychmiast zostaniesz w trybie natychmiastowym zutylizowany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...