Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób zmienić kolor zębów?


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zęby wybielam u dentysty. Kiedyś próbowałem w domu, ale niestety to nie dawało dobrych rezultatów. Za to, gdy wybielam uśmiech w mojej przychodni New Dent w Lublinie, mam pewność że zęby będą śnieżnobiałe, będą prezentowały się elegancko, no i, że efekt się utrzyma. Cenowo zabieg wychodzi opłacalnie, wybielony uśmiech nie jest nienaturalny, wygląda się dokładnie tak, jak tego chciałem.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2021 o 22:27, Gość Katarzyna Wiejak napisał:

Wszystkie naturalne metody wybielania zębów należy wykonywać z umiarem, najlepiej będąc pod stałą obserwacją stomatologa. ALbo... można odrazu umówić się na wybielanie u profesjonalisty ? Tu mogę polecić Villa Nova w Warszawie

Prawda! Tak od siebie dodam, że godnym polecenia lekarzem w tej klinice jest dr Emma Kiworkowa 

Odnośnik do komentarza

ja to chodzę do stomatologii dr Cichonia i tam także wybielałam zęby! szczerze mówiąc jest to jedna z lepszych opcji - bo jest dokładnie i pewnie. i nie muszę się martwić o to że coś nie tak pójdzie!

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim możesz je wybielić albo iść na piaskowanie do dentysty, to zabieg usuwający kamień z zębów i zwykle poprawiający ich koloryt. Możesz też zrobić licówki. Ja mam licówki porcelanowe, które robili mi specjaliści z przechodni Dental w Lublinie. Ich oferta jest szeroka, licówki wyszły przepięknie, są idealne i dzięki nim mam teraz perfekcyjny hollywoodzki uśmiech. W tej przychodni miałam wcześniej także usuwane ósemki, które jak na złość zaczęły mi wychodzić wszystkie 4 na raz. Ekstrakcja była oczywiście pod znieczuleniem. 

Odnośnik do komentarza

Wybielanie nie jest dla każdego, bo zabieg może osłabiać zęby. Dlatego alternatywnym rozwiązaniem są licówki. Wiem, że taki zabieg wykonuje dentysta Michał Rotsztejn. Licówki tworzy we własnej pracowni techniki dentystycznej, dlatego ich cena jest przystępna. Dodatkowo daje na nie rok gwarancji. Szczegóły są tutaj https://licowki-porcelanowe.pl/ .

Edytowane przez lilia17
Odnośnik do komentarza

Aby zmienić kolor zębów zdecydowanie polecam wybielanie zębów metoda nakładkową. Dzięki tej metodzie, zęby mogą zmienić swój kolor nawet o kilka tonów, a efekt jest długotrwały. Ja wybielałam 8 miesiecy temu i do dzisiaj mam świetne, bielutkie zęby. Bardzo jestem zadowolona. Wybielałam w scandinavian clinic, profesjnalne poejscie do pacjenta, nie mam nic do zarzucenia. Polecam bardzo!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...