Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Arleta21

Slimunox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arleta21

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;-) A na poważnie... mam do zrzucenia kilka kilogramów, koleżanka poleca mi środek o nazwie Slimunox. Niestety nie zna się zbytnio na środkach wspomagających odchudzanie. Spotkałyście się z takowym? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna 30

Będąc w Anglii widziałam ten środek u kuzynki która się odchudzała, a właściwie kończyła odchudzać... U niej efekt był rewelacyjny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna 2

Z tego co wiem to moja kuzynka zamawiała go na Allegro. Co do efektów to się nie wypowiadam, bo spotkam się z nią dopiero na Święta, ale jeżeli wzrokowo ocenię, ze są faktycznie takie rezultaty o jakich ona mówi przez telefon, to nie omieszkam się jeszcze odezwać w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madzia888

Slimunox używała koleżanka ale schudła tylko 2 kg. Ja zastosowałam dieta Sandruni i udało mi się pozbyć 10 kg. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Wolny czas już nie spędzam tylko przed telewizorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagoda B

Madziu kochana... aby schudnąć tylko 2 kg stosując Slimunox to trzeba być naprawdę geniuszem... Nie wiem, albo ona kit wciskała każdemu a nic nie stosowała, albo owszem może i stosowała, ale jedynie co oprócz tego robiła to się opychała na maxa i leżała na tapczanie przed TV, a jedynymi jej ćwiczeniami to był ruch nadgarstka i kciuka przy zmianie kanału w telewizorze... Tak się bowiem składa, że Slimunox stosowały dwie moje kuzynki (obie po ciąży), jedna mz nich pracuje tam gdzie ja i z tego co wiem, to trzy dziewczyny od niej z działu też stosowały, sama też się skusiłam i napiszę ci otwarcie, że ja mam najgorszy wynik... 11 kg. Owszem dieta, ćwiczenia, zmiana nawyków żywieniowych, z tym się zgadzam... ale skoro na 6 osób łącznie ze mną które znam brały te tabletki i moje 11 kg to najgorszy wynik, to naprawdę nie wiem co robiła twoja koleżanka....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika 48

Ja zaczęłam tyć jak zaczęłąm mieć problemy z hormonami. Do tego musiałam brać sterydy, więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam. Koleżanka z pracy poleciła mi Slimunox. 3 miesiące i nie ma problemu nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Meduza 19

Ja akurat uważam, ze Slimunox jest naprawdę bardzo dobrym środkiem wspomagającym odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące obok diety i oczywiście przy regularnych ćwiczeniach. Efekt to spadek wagi o 12 kilo w tym czasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irmina.G

Slimunox to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 12 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mememe

Jak nalezy przyjmowac slimunox na opakowaniu jest informacja dwie tabletki, ale odrazu dwie czy rano i wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maryna67

Pomimo stosowania przez kilka lat różnych diet nic mi nie pomagało. Tak naprawdę wagę zmieniłam dopiero na tabletkach Slimunox. W krótkim czasie straciłam w sumie 14 kg, bez efektu jojo. Kiedyś byłam przeciwna wspomagaczom. Teraz wiem, że byłam głupia, bo mogłam mieć o wiele mniej problemów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zochazocha

Gratuluje świetnego maketingu....co do efektu stosowania slimunox po miesiącu wiekszy apetyt i waga bez zmian. Pomimo 5 posiłkow i dieta, to dodatkowo po tabletkach "wilczy apetyt",którego nie bylo przy wcześniejszych dietach. Zachecona opinniami na forach, pokladałam wielkie nadzieje, ale to tylko blef, naciaganie ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jadzia 45

Stosowalam ten środek przez dwa miesiące, jedyna rzecz jaką zauwaźylam to biegunka, waga bez zmian :-( w szoku jestem czytając opinnie typu "w 3 mc 12-15 kg mniej".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika 22

Napisze otwarcie, że długo zastanawiałam się jaki suplement wybrać. I napiszę jeszcze że gdyby nie próby podszywania się pod Slimunox osób reklamujących African Mango Slimunoxu bym nie wybrała. Zresztą wrzucanie komentarzy kopiuj/wklej po 2 razy choćby przez Jadzię (chyba dobrze zapamiętałam nick) tylko mnie w moim zdaniu utwierdziło. Jednak skoro konkurencja stara się podszywać pod dany produkt, to świadczy to tylko o tym, że ten jest po prostu dobry... I to mi wystarczy za 1000 postów z opinią na plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwestra6

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ircia.B

Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iskra5

Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Odetta23

Może tyle ile ja schudłam dzięki Slimunox to nie jakiś wielki sukces bo zrzuciłam 10 kg,Pewnie było by więcej gdybym stosowała się do zasad kuracji i regularnie ćwiczyła.Niestety zaniedbałam to ale uważam żę schudłam sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ada223

Pomimo stosowania przez kilka lat różnych diet nic mi nie pomagało. Tak naprawdę wagę zmieniłam dopiero na tabletkach Slimunox. W krótkim czasie straciłam w sumie 34 kg, bez efektu jojo. Kiedyś byłam przeciwna wspomagaczom. Teraz wiem, że byłam głupia, bo mogłam mieć o wiele mniej problemów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka_89

W sumie nie znam osoby która by stosowała Sibutramine o stężeniu 20mg i której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 9 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie a nie podjadała wieczorami jak mam to w
zwyczaju :P W każdym razie efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków a dodatkowo dostałam duży zastrzyk energii. Ja zamawiałam z ogłoszeń24 od Karoli, ale linku niestety nie pamiętam, tylko nr tel. 537932687. Jak macie jakieś pytania to myślę, że spokojnie można do niej pisać czy dzwonić. Z mojej strony polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulinka 23

Moim zdaniem nie ma lepszego pososby na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków na odchudzanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LenkaW

Hej, też miałam spory problem z kilkoma dodatkowymi kilogramami, w sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, suplementy i tak naprawdę mało co to dało.
Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to odkryłam Biphasic Slim. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet Katarzyny, która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po oponce i boczkach ma śladu. Więc jak coś to polecam. Nr do Kaski to 739 202 359 . Życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eureka3

Niestety bez ruchu i diety z żadnej diety nic nie będzie.Ale jeżeli już zdecydujemy się na odchudzanie to warto je wspomóc jakimś suplementem .Ja mogę polecić Slimunox mi dzięki pomocy tego suplementu udało się schudnąc 14 kg. I szczerze muszę powiedzieć że odchudzanie wcale nie było takie straszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorcia.Wit

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Slimunox jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mika234

Ja zaufałam tabletką Slimunox i te tabletki nie zawiodły mojego zaufania.Schudłam 13 kg dla mnie to bardzo dużo.Najbardziej cieszy mnie to że odchudzanie okazało się skuteczne bez efektu jo-jo i było bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...