Skocz do zawartości
Forum

Pęcherzyki na ciele u dziecka


Gość asia405

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Proszę o poradę. Moja 3 letnia córka dotaje od 3 tygodni jakiejś dziwnej wysypki/uczulenia... Na początku na skórze na wysokości prawej kości szczękowej placek jak fasola na poczatku z malutkimi pęcherzykami jakby z płynem mało widoczne tylko pod światło, wyczuwalne palcem, to samo w dwóch miejscach nad brwią lewą i pod prawym okiem. Po smarowaniu c************** wysyszyło się, zaczęłam smarowac oilatum krem (była naciągnięta skóra)i przemywac nadmanganianem - teraz jest gładkie tylko zmieniony kolor skóry. Pod okiem jakby napięta skóra jak nie posmaruję oilatum. Potem pojawiło się w faldce na podbrzuszu. Potem prawe udo - pojedyncze krostki zlały się w małą pęcherzykowatą plamkę czerwonawą wyczuwalną palcem. A teraz obok tego na podbrzuszu rozległa wysypka - drobniutkie krosteczki. Nie wiem czy to uczulenie/alergia czy może jakaś wysypka grzybiczna? Może czekolada? A na podbrzuszu ta rozległa wysypka to może proszek? Wcześniej prałam bieliznę córki w mydle Bambino i bardzo dokładnie płukałam - jakiś mies. temu zaczęłam w proszku w pralce z 4 krotnym płukaniem i nic nie było aż do dzisiaj... Co to wszystko może byc? Czym to smarowac? Nie swędzi, nie ma gorączki ani innych objawów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...