Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa wielkość penisa u nastolatka


Gość ffrt

Rekomendowane odpowiedzi

witam
mam 16 lat i mam trochę żenujący problem. mój penis w wzwodzie ma tylko 11 cm, myślę że przy wieku 16 lat to stanowczo za mało. jeżeli chodzi o dojrzewanie to myślę że już jest na końcowym etapie ponieważ włosy łonowe mam odkąd skończyłem 11-12, wtedy były małe, teraz mają długość mojego członka. włosy w posladkach mam odkąd skończyłem 14 lat, mutacje miałem jakoś rok temu, a wraz z nią przybyło mi jakoś 10-15cm wzrostu (mam 175-178 cm) i urosły włosy pod pachami (jest ich z 15 pod 1 i 15 pod drugą), zarost pod ustami mam odkąd skończyłem 13 lat, a pejsy jeszcze nie zaczęły rosnąć (widać tylko małe białe włoski). ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna ponieważ mam dziewczynę i chcielibyśmy już razem współżyć ale ja się wstydzę z takim małym, nawet jak chce usiąść mi na kolana to jej nie pozwalam, ponieważ no wstydzę się bardzo. proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

to znowu ja, proszę aby nie mówić żebym poszedł do jakiegoś lekarza ponieważ moje miasto jest bardzo bardzo małe i nie chciałbym aby gdzieś ta sprawa wypłynęła i nie chciałbym żeby ktokolwiek wiedział o tej sprawie (nawet lekarz). no jak nie ma innych opcji to będę zmuszony iść do tego lekarza ponieważ to jest dla mnie bardzo ważna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

Każdy rozwija się inaczej więc moim zdaniem nie powinieneś się martwić. A jeśli planujesz współżycie z dziewczyną to ona powinna cię akceptować takiego jakim jesteś. Jeśli się jej wstydzisz albo obawiasz się jej reakcji to może nie jest ta właściwa.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat, w marcu 2013 r. kończę 18. Mój penis ma 6,5 cm w spoczynku, ok. 11-12 cm we wzwodzie i 11 cm grubości we wzwodzie, chciałem zapytać czy jest szansa że urośnie on może jakieś 2 cm. Póki co kocham się z dziewczyną w ten sposób że ocieramy się o swoje narządy nawzajem i w ten sposób ją zaspokajam bez większych problemów, lecz boję się że gdy za 5 miesięcy zaczniemy się kochać normalnie, to już nigdy jej nie zaspokoję z tym rozmiarem, czy jest szansa, że urośnie mi jeszcze trochę w przeciągu kilku przyszłych lat?

Odnośnik do komentarza

Witam mam 14 i pół lat. Mój penis nie rośnie już od półtora roku. Ma w czasie spoczynku cm, a w czasie zwodu 13 cm. Trenuje piłkę ręczną i po treningu gdy koledzy się kąpali to zobaczyłem że mają większe członki niż mój. Bardzo się wstydzę z tego powodu dlatego chciałbym mieć większego
Nie wiem czy prac jakieś tabletki na powiększenie członka czy inne metody domowe.
Proszę pomóżcie mi z tym problemem. Doradźcie czy są jakieś tabletki na powiększenie penisa dla nastolatków czy jakieś inne metody.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 15 lat i mam pewne problemy z penisem,gdyż mam grudki perliste prącia. Byłem z tym u lekarza i dala mi maść na zwykle opryszczki a maść nic nie dala,zdaje mi sie ze nawet wiecej ich przybylo. Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat i moglby mi powiedziec jak tego sie pozbyć sposobami domowymi?
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Wstydze się

Witam mam 13 lat w (prawie 14). Mój problem polega na tym, że wielkość mojego penisa wynosi 5 cm a w stanie wzwodu prawie 8 cm. Nie wiem czy to normalne, ale na lekcji w-f gdy się przebieramy widzę że innym chłopcom bardzie go widać. proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...