Skocz do zawartości
Forum

Smuga krwi przy pęcherzyku ciążowym


Gość kasiaxxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaxxxxx

Witam, jestem w ciąży stwierdzonej przez lekarza w trakcie badania usg (w 5 tyg. 6 dniu) na usg było widać tylko pęcherzyk ciążowy o wym. 1,1 cm, także nie wiadomo jeszcze nic więcej jak rozwija się zarodek, lekarz stwierdził, że niepokojąca jest widoczna smuga krwi przy pęcherzyku, proszę o odpowiedż co to może oznaczać? I czy normalne jest, że nie było widać jeszcze zarodka? (dodam, że często mnie pobolewa brzuch).

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze nikt nie odpowiedział an pytanie.....
Mam dokładnie ten sam problem.....jestem w 7 tyg.ciązy. U ginekologa byłam w 5 tyg.ciazy i ten stwierdziła ze w pecherzyku jest krew. Kazał mi sie oszczedzac. Martwie sie ale cierpliwie czekam na kolejna wizyte i tego co sie dowiem. Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki.

Odnośnik do komentarza

Trudno jest jednoznacznie ustalić, co lekarz rozumiał pod pojęciem smugi krwi. Najprawdopodobniej chodziło o niewielki krwiak w okolicy pęcherzyka ciążowego. Tego rodzaju zmiany w większości przypadków ulegają samoistnemu wchłonięciu i nie wymagają żadnych interwencji medycznych. Wskazany jest jednak odpoczynek i nieforsowanie się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...