Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę zdrowo i szybko schudnąć 5-7 kg?


Gość tennis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malwakot33

regularne jedzenie zdrowych, zbilansowanych posiłków oraz ćwiczenia to klucz to zdrowego i efektownego chudnięcia ;) wiem co mówię bo odkąd jestem na diecie fit z wysmakowani.waw.pl i dorzuciłam do tego ćwiczenia to udało mi się w 1,5 miesiąca zrzucić 8 kg :D

Odnośnik do komentarza

Jeżeli uważasz na ilośc przyjmowanych kalorii to nie wiem co może być nie tak. Trzeba znać swoje zapotrzebowanie dzienne na kalorie i wtedy obniżyć ilość o 200-300 kcal. Powolutku, stopniowo pójdzie ;) pójściem na łatwiznę może byc na przykład zamawianie kateringu dietetycznego, gdzie obliczą Ci energię w każdym daniu i przywiozą do odmu 5 posiłków ;) sama korzystam z WygodnejDiety i jestem zachwycona, bo zawsze mam coś pysznego do zjedzenia a do tego masę czasu oszczędzam na przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie próbuuję ograniczyć kcal i niezle mi to idzie. w szczególności ze czasem zamiast jeść normalny posiłek ja piję soki sportfood - są bardzo sycące i sporo mi dają energii także jestem mega zadowolona!

Odnośnik do komentarza

Siemka! 
Znalazłem stronę z zdrowym trybem życia, jest tam możliwość wzięcia udziłu w konkursie na darmową dietę, w której sam wziąłem udział i po kilku dniach ten pan do mnie napisał i w pierszym etapie zapytał się mnie ile mam lat i ważę itp po kilku następnych dniach napisał do mnie z planem treningowy i diętą. Jestem już ok 1 tydzień i udało mi się schudnąć aż 2kg może to nie dużo ale jak na tydzień. Polecam każdemu bardzo! Strona tutaj: http://rite.ly/wlGp

Odnośnik do komentarza

Oprócz diety i ćwiczeń warto wspomagać się zabiegami medycyny estetycznej. Polecam serdecznie zabiegi ujędrniające i antycellulitowe endermologie Alliance w SCM estetic u Kamili Stasz. Zabieg polega na masowaniu wybranej części ciała (u mnie były to uda i pośladki) specjalną głowicą. Czuć jedynie wytwarzane ciepło. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Za to efekty? WOW! 

Odnośnik do komentarza

Jesień to trudny czas, przynajmniej dla mnie. Zawsze wtedy mam ochotę się objadać słodyczami – tak na polepszenie nastroju. Wiadomo, że nie jest to dobra praktyka a po prostu sposób na wyhodowanie brzucha. Ale z pomocą przyszła mi dzisiaj Pani Ola. Suche przekąski z owoców to dla mnie świetne wyjście. Zwłaszcza, że lubię nawet w czasie pracy coś podjadać i do tej pory sięgałam po niezdrowe przekąski. Niestety moje kobiece zdrowie zaczęło podupadać i pojawiły się różne intymne problemy, które po prostu podyktowane są niewłaściwą dietą. Bardzo tego nie lubię i jest to dla mnie wyjątkowo uciążliwe w życiu codziennym. Jedyna zmiana możliwa w tym zakresie, to pełna zmiana nawyków i diety. Tak też zrobiłam, na początku było trudno, a teraz każdego dnia jest coraz łatwiej. Poleca z całego serca, bo wiem, że to działa. Naturalne podejście do odżywiania przede wszystkim! Na efekty trzeba chwilę poczekać, ale jeśli jest się bardzo samoświadomym, to naprawdę bardzo szybko zauważycie pierwsze zmiany.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...