Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość kdc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EpilaDerm Alicja Lis

Rewolucja na rynku depilacji: depilacja enzymatyczna EpilaDerm. Duński preparat, opatentowana formuła. www.epiladerm.pl 

Działa na każdy kolor włosa, przez cały rok, bez bólu. Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Gość urszullka
Ja też uważam, że depilacja laserowa to najlepszy zabieg jaki wymyślili na świecie. Ja osobiście miałam dość duży problem z nadmiernym owłosieniem i raz na zawsze rozprawiłam się z tym problemem w tym salonie Depicare w stolicy :) Miejsce super, moja siostra tez tam chodzi.
Odnośnik do komentarza

Korzystałam z zabiegów depilacji bikini i jestem bardzo zadowolona. Moja skóra nareszcie nie jest ciągle podrażniona i mam niesamowity komfort z tym związany. Chodziłam do salonu Laser Delux w Szczecinie. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość ostryczka

Byłam u nich w salonie w Warszawie  www.depicare.pl na depilacji laserowej  laserem vectus na całe nogi.  Było to w sumie kilka zabiegów. Mam jasną karnację i jasne owłosienie i bałam się, że nie zadziała, ale zadziałało. Nic nie odrasta.

Odnośnik do komentarza

Jestem dwa miesiące po zakończeniu serii depilacji laserowej bikini w Laser Delux w Bydgoszczy. Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona! Dużo czytałam na temat depilacji zanim zdecydowałam się na wybór konkretnego salonu. Po czasie jednak uważam, że dobrze trafiłam :) 
 

Odnośnik do komentarza

Opiszę zabieg na pachy. Jestem po 3 zabiegach ( odstępy 1 mięs). Włoski nadal rosną ( zarost był znaczny). Znaczna poprawa była po pierwszym zabiegu. Po drugim mniejsza różnica, a po trzecim też taka sobie. Czeka mnie pewnie jeszcze kilka serii :( ( szkoda bo myślałam że 3 wystarczą a już wydałam 600 zł ). Ból jest porównywalny do strzelenia z gumki recepturki lub ukłucia igłą. Jeśli masz okres lub jesteś przed to ból jest spotęgowany. Ja go ledwo wytrzymuję. Ale każdy ma inny próg bólu. Reasumując warto się zdecydować bo włoski odrastają cieńsze a skóra jest gładsza, jaśniejsza i lepiej wyglada niż po goleniu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...