Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość kdc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość luizka9022

Depilacja laserowa to zabieg w tym czasie bardzo popularny, ponieważ wiele kobiet przygotowuje się na lato, wykonując taką depilację. Ja również mam w planach coś takiego i wybrałam już Royal Beauty Clinic w Warszawie, bo mają fachowy personel, dobry sprzęt i świetne opinie.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka119

Ciało depilowałam w zasadzie w całości i jestem zadowolona z tej decyzji. Problem włosów z głowy...jeśli można tak powiedzieć :) Choć akurat na głowie mam burzę :) Ja korzystałam z depilacji w Beauty Skin za pomocą lasera Thunder, najlepszy najdokładniejszy laser na rynku z tego co wiem. Na stronie beautyskin.com.pl masz więcej informacji o samym zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Gość alicjakosska

Depilacja laserowa to mega wygoda, ja jestem bardzo zadowolona, przy czym na ciemniejszych włosach laser będzie skuteczniejszy. Kolejna rzecz to jakość lasera, co też jest ważne. Ja wybrałam klinikę medycyny estetycznej, która ma laser vectus, on podobno jest najszybszy

Odnośnik do komentarza

~alicjakosska
Depilacja laserowa to mega wygoda, ja jestem bardzo zadowolona, przy czym na ciemniejszych włosach laser będzie skuteczniejszy. Kolejna rzecz to jakość lasera, co też jest ważne. Ja wybrałam klinikę medycyny estetycznej, która ma laser vectus, on podobno jest najszybszy

Napisz mi proszę, gdzie dokładnie przeszłaś zabieg?

Odnośnik do komentarza
Gość Jomadima

Dziewczyny jest to na pewno dobra opcja ale zorientujcie się jaki laser mają w danym gabinecie i to KONIECZNIE bo jeśli będzie to jedynie depilacja światłem to możecie sobie to odpuścić z uwagi na to, ze taka depilacja nie daje dobrych efektów bo nie są to efekty na stałe. A na takie efekty liczycie jeśli decydujecie się na depilację laserową.Poza tym urządzenia do depilacji ipl można obecnie kupić w kazdym sklepie rtv agd.
https://artdermaclinic.pl/blog/64-jak-dlugo-dziala-depilacja-laserowa

Na stronie jest to opisane. Jesli wybierzecie dobry gabinet, to będziecie mogły wybierać się jedynie na jeden zabieg przypominający rocznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilianna35

Korzystałam z zabiegów depilacji laserowej. Uważam, że to było najlepsze rozwiązanie na te moje wrastające włoski w okolicach bikini. Po 6 zabiegach nic nie odrasta a ja wreszcie odzyskałam lepsze samopoczucie. Depilację laserową bikini robiłam w salonie Laser Care w Warszawie http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html
Pracują na laserze light sheer.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie w zupełności wystarcza mi depilowanie plastrami veet, kupuję te easy gelwax. Łatwo się je stosuje, wystarcczy dobrze przeczytać ulotkę, można się pozbyć nawet króciutkich włosków, a skóra jest gładka przez kilka tygodni i koszt jest niewielki w porównaniu z depilatorem czy zabiegami

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota19912007

Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!
Dziewczyny, tu macie link salonu: https://zgolawloski.pl
I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)
UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...