Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość kdc

Rekomendowane odpowiedzi

Depilacja laserowa to jest totalny game changer, nie wyobrażam sobie już tego, że musiałabym golić się maszynką czy woskiem. Tym bardziej, że golenie maszynką powoduje często wrastanie włosków, a wosk u osób z mocniejszymi włoskami to jest droga przez mękę. Może nie jest to jakieś super tanie, ale warto odłożyć trochę kasy, zrobić to raz a porządnie i załatwić problem raz na zawsze. Jeszcze jak się raz na kilka lat zrobi taki zabieg w ramach przypomnienia to już w ogóle. Nie ma co się zastanwiać!

Odnośnik do komentarza

Niezależnie czy jesteś kobietą, czy mężczyzną depilacja latem jest męcząca.. Jeżeli ktoś jest z okolic Podkarpacia to zanim wpiszę w google np. "Depilacja laserowa Jasło" polecam się zapoznać z ofertą kliniki LauDerm. Specjaliści są na najwyższym poziomie, a cena też jest w porządku ?. Tak jak moja przedmówczyni wspomniała, lepiej zrobić to raz, a dobrze niż to stale ciągnąć. 

Odnośnik do komentarza

Zależy takie masz włosy i jakim laserem jest wykonywany zabieg.
Mimo wszystko trzeba to powtarzać bo on nie sprawi, że włoski przestaną rosnąć w ogóle.

Być moze również chodzisz na kiepski laser. Sama chodzilam na depilację laserową w Rzeszowie tutaj:
https://slowage.pl/oferta/laseroterapia/depilacja-laserowa

I jestem osobiscie bardzo zadowolona z rezultatów.

Odnośnik do komentarza

Chodziłam na fotodepilację do DepilConcept, po 10 zabiegach byłam zadowolona, włosy stały się niewidoczne :) Skończyłam z maszynkami, teraz latem zawsze mogę założyć sukienkę czy krótkie spodenki bo wiem że mam gładkie nogi  :) 

Odnośnik do komentarza

Fotodepilacja to strata czasu i pieniędzy, mi w ogóle nic nie dała, włosy rosły tak samo. Dopiero po depilacji laserowej zaczęłam widzieć efekty, już po 2 wizycie było o 40 % mniej włosów. Po każdej kolejnej jeszcze lepiej. Na depilacje chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://www.depicare.pl/ mają laser vectus, który jest najbardziej skuteczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...