Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość kdc

Rekomendowane odpowiedzi

Laser vectus ma głowicę chłodzącą, dla mnie zabiegi nie były bolesne a laser ten daje najlepsze efekty. Warszawie chodziłam do salonu Depicare, sprawdzone miejsce , fajny personel ale najważniejsze, że zabiegi przeprowadzone dokładnie i są efekty.
Odnośnik do komentarza

Jak depilacja laserowa to polecam wam laser Light Sheer Duet. Jeżeli chodzi o kwestie bólowe, ja praktycznie nic nie czułam ale wiem, że jest to kwestia indywidualna. W salonie Laser Care w Warszawie dziewczyny dbają, aby te odczucia zminimalizować. A po 6 zabiegach cieszę się gładką skórą! Często mają atrakcyjne promocje dla nowych i stałych klientów 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.01.2022 o 11:48, Raylla napisał:

Laser jest fajny, tylko jak chcesz depilowac całe ciało to lepiej przygotuj sobie w portelu ze 10 tysięcy.

Ska te 10 tysięcy ? Wejdź sobie na strony gabinetów i sprawdź ceny.

Odnośnik do komentarza

Dobrze i trwale robię depilację laserową w Magnific Clinique. W ogóle bardzo podoba mi się ten gabinet. Jest ładnie urządzony. Pracują tam profesjonalne dziewczyny są dokładne i staranne. Mają tez szeroki wachlarz usług i co dla mnie ważne można się mówić nawet późno w nocy na zabieg.

Odnośnik do komentarza
Gość szuszka

W depilacji laserowej najważniejsze są dwie rzeczy: jakoś lasera + umiejętności osoby, która dokonuje depilacji. Jeśli chcecie mieć przeprowadzoną depilację laserową na najwyższym poziomie to polecam zapisać się do SClinic w Warszawie na Łukowskiej. Tam mają nowoczesny laser, ktory skutecznie usunie włoski.

Odnośnik do komentarza

Depilacja laserowa to był dla mnie najlepszy zabieg na jaki mogłam się zdecydować. Po goleniu miałam straszne podrażnienia, a na wosk jestem uczulona, więc dopiero dzięki laserowi mogę się w końcu cieszyć gładkim ciałem bez czerwonych krostek. Robiłam zabieg w Perfect Look Clinic i zdecydowanie mogę polecić to miejsce: https://perfectlook.clinic/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...