Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość kdc

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po serii 6ciu zabiegach depilacji laserowej na bikini. Uważam, że jest to bardzo dobre opcja ponieważ faktycznie moja skóra wygląda teraz genialnie! Przede wszystkim całkowicie zapomniałam o podrażnieniach po goleniu i wrastających włosach. Jeżeli szukacie dobrego salonu w warszawie, to polecam Laser Care! 

Odnośnik do komentarza

Depilacja laserowa jest super i jesli mozecie sobie na nia pozwolić to świetnie, jednak musicie się liczyć z tym, ze zabiegi nie są w stanie zlikwidowac u nas włoskow całkowicie. W każdym gabinecie medycyny estetycznej dostaniecie informacje o tym, ze zabiegi trzeba jest co roku powtarzać w ramach przypomnienia. Jest to zwykle jeden zabieg, ale i tak trzeba mieć tego świadomość.

Jeśli nie macie takich funduszy dobrze zastanowić się nad woskiem:

https://selectbeauty.pl/blog/wszystko-co-warto-wiedziec-na-temat-depilacji-miejsc-intymnych/

Wosk również daje dobre rezultaty na dłuższy czas. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno depilacja laserowa jest zabiegiem godnym polecenia. Co więcej, fajnie byłoby wprowadzić ją do wachlarza usług, dostępnych w salonie kosmetycznym. Przy czym nie musimy obawiać się o konieczność inwestowania dużych sum. Mamy bowiem możliwość skorzystania z takiej oferty jak wypożyczalnia laserów https://www.depilar.pl/ . Mamy tutaj możliwość podjęcia współpracy na bardzo fajnych warunkach, a  jednocześnie nie musimy obawiać się o najwyższą jakość sprzętu, czy też zawsze terminową dostawę lasera.

Odnośnik do komentarza
Gość kosia990

Ja miałam fotodepilację w Sekretach Piękna w Krakowie. Efekt bardzo dobry, twarz gładka i nawet kolor mi się ujednolicił bo był to okres jak wróciłam z wakacji. Cera nie była ani trochę poparzona, ani szczególnie wrażliwa - polecam bo wykonali mi to perfekcyjnie

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość kosia990 napisał:

Ja miałam fotodepilację w Sekretach Piękna w Krakowie. Efekt bardzo dobry, twarz gładka i nawet kolor mi się ujednolicił bo był to okres jak wróciłam z wakacji. Cera nie była ani trochę poparzona, ani szczególnie wrażliwa - polecam bo wykonali mi to perfekcyjnie

Mogłabym prosić o kilka informacji? Tu lub na priv jakoś???

Odnośnik do komentarza

Już tłumaczę o co chodzi: otóz jade na wakacje w sierpniu (12.08) i zastanawiam się czy robić teraz fotodepilacje czy poźniej? Właśnie nie chciałabym na wakacjach sobie zrobić problemu poparzyć czy cokolwiek. Też będę robiła w Sekretach Piękna w Krakowie bo tam mi najwięcej osób polecało dlatego akurat chciałam Panią prosić o opinię jeśli można

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2020 o 10:11, Gość Izabela napisał:

Mogłabym prosić o kilka informacji? Tu lub na priv jakoś???

jasne

W dniu 13.07.2020 o 10:13, Gość Izabela napisał:

Już tłumaczę o co chodzi: otóz jade na wakacje w sierpniu (12.08) i zastanawiam się czy robić teraz fotodepilacje czy poźniej? Właśnie nie chciałabym na wakacjach sobie zrobić problemu poparzyć czy cokolwiek. Też będę robiła w Sekretach Piękna w Krakowie bo tam mi najwięcej osób polecało dlatego akurat chciałam Panią prosić o opinię jeśli można

najlepiej zadzwon lub idz do sekretów oni Ci doradzą najlepiej to specjalisci, ja robilam przed urlopem, przestrzegalam kilku waznych uwag i wszystko okej

Odnośnik do komentarza

Ja się depilowałam w sekretach piękna na cegielnianej i nawet ten zabieg jest przyjemny, oczywiście najpierw sprawdzali czy laser nie powoduje żadnych niepożądanych odczynów a potem lecimy :DD, no i ogólnie te sekrety piękna to chyba najlepsza klinika w krakowie, warto się umówić u nich na wizytę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2018 o 14:56, Gość Margo33 napisał:

Skończyłam właśnie całą serię depilacji bikini w Laser Delux w Toruniu Depilacja laserowa Toruń Jestem niesamowicie zadowolona z uzyskanych rezultatów. Włoski nie odrastają skóra jest piękna i gładka i wreszcie wyrzuciłam maszynkę do kosza! Warto wydać kasę dziewczyny!

tak to prawda bylam i wiem

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2019 o 12:11, Gość Dorota19912007 napisał:

Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!
Dziewczyny, tu macie link salonu: http://www.depilacja-torun.pl
I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)
UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!

Trochę daleko z Łodzi do Torunia

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2020 o 22:53, Gość misha napisał:

Ja skorzystałam z takiego zabiegu, potem skorzystał mój chłopak, który miał serio problem i co miesiąc sama musiałam mu asystować jak chciał ogolić np. plecy. Jeśli chodzi o dobrą klinikę zarówno dla mężczyzn i kobiet to od siebie mogę polecić Sekrety Piękna w Krakowie

Słyszałam o tym miejscu, ale nie wiedziałam że dla facetów też coś tam się znajdzie. Biorę mojego i lecimy przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2020 o 13:36, Gość kreativ napisał:

Słyszałam o tym miejscu, ale nie wiedziałam że dla facetów też coś tam się znajdzie. Biorę mojego i lecimy przy najbliższej okazji.

W samo sedno ? mój wygląda jak niedźwiadek i coś mówił o woskowaniu. Wosk też wchodzi w grę, czy tylko laser? Nawet jak tylko laser to i tak go przekonam

Odnośnik do komentarza
Gość veronikaaa

Ja robiłam bikini+pachy+ ręce w ESTETIQOmed w Toruniu. Mają lokalizację na Szosie Chełmińskiej. Jak się orientowałam to mają najlepsze lasery w Toruniu. Nowe, sprawne i mocne, więc mogę potwierdzić że efekty po zabiegach u nich są o wiele lepsze niż w innych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...