Skocz do zawartości
Forum

Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość Interdite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wystraszona113

Witam. Mam pytanie jak większość wyżej... Siedzę,panikuje i nie wiem co ze sobą zrobić.. wczoraj miałam pierwszy raz z moim chłopakiem,ja 20 on 22 lata. Kochaliśmy się tak,ze ja byłam na górze. Skonczyl we mnie,użyliśmy prezerwatywy jednak po stosunku zauważyliśmy że prezerwatywa jest delikatnie pomarszczona i nieco się zsunęła. Skończyliśmy stosunek i mój chłopak zauważył że 'jest brudny na brzuchu,dokładnie podbrzusze' czy to możliwe że na jego brzuchu znajdował się śluz z mojej pochwy czy raczej na pewno była to sperma,a jeśli już była to sperma to czy taka ewentualność może spowodować że znajdę w ciążę? Dodam że to było 2-3 dni po ostatnim dniu okresu, cykl 30 dniowy,jednak nie do końca regularny. Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na to że Twój partner może Cię zapłodnić. Jeśli nie umiesz precyzyjne wyznaczać dni płodnych to idź do lekarza ginekologa, a jeśli masz nieregularne miesiączki to ja Ci polecam zaopatrzenie się w komputer cyklu cyklotest. Ja stosuje ten MyWay i polecił mi go mój ginekolog. Nie jest to tanie urządzenie, ale na prawdę działa. W zależności od tego czy będziesz chciała doczekać się potomstwa czy wręcz przeciwnie, on wskaże Ci odpowiedni moment na to by stało się tak jak chcesz. Spoko sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli…
- obawiasz się, że jesteś w ciąży,
- nie planowałaś ciąży, a stało się…
- rozważasz aborcję,
- miałaś aborcję,

… i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić

skontaktuj się z nami.

Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00.

Odnośnik do komentarza
Gość Ania2801

Witam podczas stosunku z moim partnerem zsunela mu sie prezerwatywa z penisa,ja bylam na goze i gdy sie podnioslam to wtedy mu sie zsunela,z tym ze tylko kawalek byl we mnie a reszta wisiala,czy jest jakies ryzyko ciazy dodam, ze to bylo zaraz po wytrysku a sperma znajdowala sie w prezerwatywie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...