Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gosia Patron

Powiększenie piersi własnym tłuszczem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jula

fajny zabieg, też korzystałam z pomocy dr Boliglowy z Krakowa w tym zakresie i efekty są bardzo przyzwoite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zocha

zabieg ten polecił mi dr Dominik Boligłowa na konsultacji i widze w nim same pozytywy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tereda

To super opcja, ja się na nią zdecydowałam. Operację przeprowadził chirurg Michał Knakiewicz w Knackclick we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/ i spisał się świetnie. Polecam go serdecznie, bo nie ma indywidualne podejście do pacjenta i jest rzetelny. Zabieg się oczywiście udał, piersi się ładnie zagoiły, żadnych blizn ani niczego takiego nie widać, teraz są większe, ale wciąż wglądają naturalnie, tylko o wiele lepiej niz moje wcześniejsze, dodatkowym plusem jest zmniejszenie boczków :), polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iya

Hmm, ja o tym myślałam, ale to w zasadzie dwa zabiegi, bo najpierw trzeba ten tłuszcz pobrać. Ja poszłam w tradycję, u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju miałam powiększane z użyciem implantów piersiowych firmy Mentor i jestem zadowolona z efektu. Piersi wciąż wyglądają naturalnie, są uniesione, w dotyku są takie jakie powinny być, czucie jest takie same jakie było, a żadnych blizn nie widać. Bardzo serdecznie go polecam, do takiego chirurga warto iść i mu zaufać, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sonia
W dniu 20.04.2020 o 17:43, Gość maja napisał:

Jak dla mnie zabieg genialny a dr Boligłowa to naprawdę świetny ekspert w tym zakresie. Pięknie wymodelowane piersi prezentują się bardzo ładnie,a dodatkowo są 100% naturalne

Też polecam dr, bardzo dobry specjalista i świetnie wykouje operacje olastyczne biustu - efekty są śliczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mysle

Oj tak! Dobranie odpowidniego stanika naprawdę poprawia wygląd biustu . I widzę to po sobie. Mam dośc spore piersi ale są one obwisłe ( również przez to,że są spore) i o ile w biustonoszu wyglądaja bosko to juz bez biustonosza tak średnio.Chociaż facet twierdzi,ze je uwielbia takie jakie są  Co do tych ziółek to przypadkiem właśnie tkaie zioła nie wchodzą w skład tabletek na powiekszanie biustu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weronikiaa

Polecam perfect bust, udało mi się za pomocą tych tabletek powiekszyć rozmiar biustu o jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MOna33

A myślisz, że na ujędrnienie biustu również zadziałają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weronikiaaa

Jak najbardziej.. Swoją drogą to właśnie takie jest ich główne działanie.Zwiększają jędrność bistu i tym samym biuścik wydaje się o wiele większy. Jeśli masz duży biust to spoko, nie masz się co stresować Tabletki nie powiększą Ci go do wielkości balonów 😉 Jeszcze polecam dodatkowo kupić sobie ich żel perfect bust gel. Bo również fajnie nawilża i po części powiększa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Togethak

Metoda ta jest opisana na stronie:

https://galeriapieknakazimierz.pl/80-2/

Jak równiez kilka innych. Powiększenie za pomocą własnego tluszczu nie jest tak trwałe jak implantami i trzeba mieć tego świadomość. Z drugiej strony jest to metoda o wiele bezpieczniejsza oraz dająca mniej powikłań.

Poza tym daje bardzo naturalny rezultat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że w Krakowie jest świetna klinika w tym temacie. To Klinika Genesis. Wykorzystują tę metodę powiększania biustu już od jakiegoś czasu i po prostu mają doświadczenie w tym temacie. A to ważne. Tutaj https://klinikagenesis.pl/zabiegi/korekty-ciala/powiekszanie-piersi-wlasny-tluszcz/ macie ich stronę z opisem zabiegu, cennikiem i cennymi wskazówkami. Warto rzucić okiem jeśli rozważacie taką korektę ciała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...