Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie piersi własnym tłuszczem


Rekomendowane odpowiedzi

To super opcja, ja się na nią zdecydowałam. Operację przeprowadził chirurg Michał Knakiewicz w Knackclick we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/ i spisał się świetnie. Polecam go serdecznie, bo nie ma indywidualne podejście do pacjenta i jest rzetelny. Zabieg się oczywiście udał, piersi się ładnie zagoiły, żadnych blizn ani niczego takiego nie widać, teraz są większe, ale wciąż wglądają naturalnie, tylko o wiele lepiej niz moje wcześniejsze, dodatkowym plusem jest zmniejszenie boczków :), polecam. 

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja o tym myślałam, ale to w zasadzie dwa zabiegi, bo najpierw trzeba ten tłuszcz pobrać. Ja poszłam w tradycję, u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju miałam powiększane z użyciem implantów piersiowych firmy Mentor i jestem zadowolona z efektu. Piersi wciąż wyglądają naturalnie, są uniesione, w dotyku są takie jakie powinny być, czucie jest takie same jakie było, a żadnych blizn nie widać. Bardzo serdecznie go polecam, do takiego chirurga warto iść i mu zaufać, polecam. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2020 o 17:43, Gość maja napisał:

Jak dla mnie zabieg genialny a dr Boligłowa to naprawdę świetny ekspert w tym zakresie. Pięknie wymodelowane piersi prezentują się bardzo ładnie,a dodatkowo są 100% naturalne

Też polecam dr, bardzo dobry specjalista i świetnie wykouje operacje olastyczne biustu - efekty są śliczne

Odnośnik do komentarza

Oj tak! Dobranie odpowidniego stanika naprawdę poprawia wygląd biustu . I widzę to po sobie. Mam dośc spore piersi ale są one obwisłe ( również przez to,że są spore) i o ile w biustonoszu wyglądaja bosko to juz bez biustonosza tak średnio.Chociaż facet twierdzi,ze je uwielbia takie jakie są  Co do tych ziółek to przypadkiem właśnie tkaie zioła nie wchodzą w skład tabletek na powiekszanie biustu?

Odnośnik do komentarza
Gość weronikiaaa

Jak najbardziej.. Swoją drogą to właśnie takie jest ich główne działanie.Zwiększają jędrność bistu i tym samym biuścik wydaje się o wiele większy. Jeśli masz duży biust to spoko, nie masz się co stresować Tabletki nie powiększą Ci go do wielkości balonów ? Jeszcze polecam dodatkowo kupić sobie ich żel perfect bust gel. Bo również fajnie nawilża i po części powiększa.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że w Krakowie jest świetna klinika w tym temacie. To Klinika Genesis. Wykorzystują tę metodę powiększania biustu już od jakiegoś czasu i po prostu mają doświadczenie w tym temacie. A to ważne. Tutaj https://klinikagenesis.pl/zabiegi/korekty-ciala/powiekszanie-piersi-wlasny-tluszcz/ macie ich stronę z opisem zabiegu, cennikiem i cennymi wskazówkami. Warto rzucić okiem jeśli rozważacie taką korektę ciała.

Odnośnik do komentarza

Polecam spróbować Bust Up Line (bust-up.pl). Produkt jest sprawdzony, w pełni z naturalnych

składników więc to faktycznie taka opcja, która warta będzie uwagi, duża dawka fitoestrogenów z

pozytywnym wpływem na organizm. Trzy miesiące wystarczy stosować i możesz zauważyć wyraźną

różnicę jeśli chodzi o wygląd biustu, wydaje mi się, że to taka opcja, którą faktycznie warto mieć na

uwadze.

 

Odnośnik do komentarza

Różne są metody i też właśnie nad tym wszystkim myślę, ale mam wrażenie, że u mnie ostatecznie lepiej wyglądałyby implanty. Za niecały miesiąc mam konsultację w Łodzi u Pani doktor Żukowskiej, więc o wszystko dopytam i sprawdzę, która opcja będzie dla mnie najlepszym rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po powiększaniu piersi własnym tłuszczem i to był zabieg wraz z liposukcją. Tłuszczyk był wzięty z boczków oraz brzucha. Zabieg miałam wykonywany w klinice Olmedical, która się w nim specjalizuje i ma świetną kadrę lekarską.Mnie powiększał piersi Doktor Piotr Januszewski .Efekt naturalny, piersi są piękne, nie ma efektu "piłek" jak przy implantach Do tego talia jest węższa. Sylwetka teraz wygląda o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...