Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie piersi własnym tłuszczem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,poszukuję lek.chirurga plastyka z woj.pomorskiego. specjalizującego się w powiększaniu piersi własnym tłuszczem i nadaniu obwisłym piersiom kształtu(podniesieniu) .2 lata temu zdecydowałam się na odchudzanie pod okiem dietetyka.Schudłam 30 kg,niestety piersi są absolutnie nie do zaakceptowania przeze mnie.?Czy któraś z Was wykonywała taką operację.Proszę się podzielić doświadczeniami.Gosia

Odnośnik do komentarza
Gość Monika kiełek

nie jestem do końca przekonana czy to się sprawdza, słyszałam że ten tłuszcz własny szybko się wchłania. Ja jestem po operacji piersi, wszystko się już zagoiło i efekt jest lepszy niż oczekiwałam, piękne, duże jędrne piersi. A operację robiłam w Łodzi u doktor Żukowskiej

Odnośnik do komentarza
Gość Majestic

Ja zrobiłam ten zabieg nie cały rok temu i jestem bardzo zawiedziona. Piersi wróciły do poprzedniego rozmiaru mało tego mam jeszcze brzydki luźny brzuch po liposukcji. Ciężko pogodzić się z faktem że mam takie ciało na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza

Najlepsza opcja to operacja powiększająca piersi z użyciem implantów anatomicznych lub okrągłych. Dobrej jakości implanty oraz sumiennie wykonany zabieg miałam w klinice Chęciński w Warszawie. Serdecznie polecam skoro już chcesz podjąć taka decyzje, wybieraj jedynie te dobre kliniki.

Odnośnik do komentarza
Gość Silmarina

Ja zdecydowałam się na zabieg..... Bałam się implantów, poza tym widziałam, ze zdarzają sie powikłania. Chciałam bardziej dopasować piersi symetrycznie do siebie bo jedna pierś była innej wielości niż druga. No i miałam z tego powodu najwieksze kompleksy. Lekarz równiez doradził mi, ze w moim przypadku będzie to najlepsza opcja.... Powiększałam piersi tutaj w klinice w Katowicach:
https://klinikamagnuccy.pl/piersi-implanty-lifting-przeszczep-tluszczu/

Polecam, bardzo szybko wróciłam do siebie.

Odnośnik do komentarza

ja też bałam się implantów, alee zmieniłam zdanie. dr Bieńkowski z Bydgoszczy od początku dostosoewał odpowiednia metodę na powiekszenie mojego biustu. chociaz bardzo upieralam sie też na tluszczu to ostatecznie wybrałam implanty motiva i powiem wam, że nie załuję ,, bo się do nich przekonałam. nie czuje, że je posiadam, wyglądają naturalnie, w dotyku tez są jak normalna pierś. Myślę, że dużo zależy od lekarza - ja jestem wdzieczna, że trafiłam na doswiadczonego doktora, który wyjasnił co i jak :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam tradycyjnie, z implantami firmy Mentor, robił mi dr Ireneusz Łątkowski. Zastanawiałam się nad własnym tłuszczem, ale jednak poleciałam w klasykę. Wygląda to super, chirurg spisał się znakomicie, zrobiłam rozmiar C, czyli taki idealny, niezbyt duży, bo moje własne miałam B, ale były i obwisłe i tak bardzo po bokach, no nieestetycznie to wyglądało. Teraz są jędrne i wyglądające naturalnie :).

Odnośnik do komentarza

Ja powiększałam z implantami u dr Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju i polecam tę opcję. Zastanawiałam się nad własnym tłuszczem, ale jednak poszłam w klasykę. Poza tym byłam u świetnego chirurga, który wiedział co robi i jest rzetelny, więc wiedziałam, że z nim osiągnę pożądany efekt, co oczywiście się stało :). 

Odnośnik do komentarza

Myślę, ze opcja z powiększaniem piersi własnym tłuszczem jest dobra do korekcji biustu, a dla większych rezultatów i co ważne trwalszych, lepiej postawić na implanty. Dr Pabiańczyk pomógł mi dobrać optymalną wielkość, po operacji jestem pewna że była to dobra decyzja

Odnośnik do komentarza

Ja mogę polecić tylko dr Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu, on mi powiększył biust własnie własnym tłuszczem. Ja się wahałam pomiędzy opcjami, ale jak mi wszystko wytłumaczył i opowiedział o zabiegu, to zdecydowałam się własnie na tę opcję. Efekt jest bardzo dobry, biust wygląda naturalnie, doszłam do siebie też całkiem szybko, jak się zdecydujesz, to warto zgłosić się właśnie tam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...