Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gosia Patron

Powiększenie piersi własnym tłuszczem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,poszukuję lek.chirurga plastyka z woj.pomorskiego. specjalizującego się w powiększaniu piersi własnym tłuszczem i nadaniu obwisłym piersiom kształtu(podniesieniu) .2 lata temu zdecydowałam się na odchudzanie pod okiem dietetyka.Schudłam 30 kg,niestety piersi są absolutnie nie do zaakceptowania przeze mnie.?Czy któraś z Was wykonywała taką operację.Proszę się podzielić doświadczeniami.Gosia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika kiełek

nie jestem do końca przekonana czy to się sprawdza, słyszałam że ten tłuszcz własny szybko się wchłania. Ja jestem po operacji piersi, wszystko się już zagoiło i efekt jest lepszy niż oczekiwałam, piękne, duże jędrne piersi. A operację robiłam w Łodzi u doktor Żukowskiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majestic

Ja zrobiłam ten zabieg nie cały rok temu i jestem bardzo zawiedziona. Piersi wróciły do poprzedniego rozmiaru mało tego mam jeszcze brzydki luźny brzuch po liposukcji. Ciężko pogodzić się z faktem że mam takie ciało na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ambria

Najlepsza opcja to operacja powiększająca piersi z użyciem implantów anatomicznych lub okrągłych. Dobrej jakości implanty oraz sumiennie wykonany zabieg miałam w klinice Chęciński w Warszawie. Serdecznie polecam skoro już chcesz podjąć taka decyzje, wybieraj jedynie te dobre kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łaniaki

No właśnie ja też nie do końca jestem przekonana. Ja powiększyłam piersi w klinice dr Olender - właśnie ona dobrała mi anatomiczne implanty, które wyglądają bardzo naturalnie. Naprawdę ładnie wyglądają:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lula22

ja jakoś tego nie widzę... a jak schudniesz to przecież ten tłuszcz spalisz... nie lepiej implanty? Ja powiększyłam piersi implantami mentor i to wygląda naturalnie (bo wybrałam implanty anatomiczne CPG 332). No i mam pewność, że mi to nie "spadnie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Silmarina

Ja zdecydowałam się na zabieg..... Bałam się implantów, poza tym widziałam, ze zdarzają sie powikłania. Chciałam bardziej dopasować piersi symetrycznie do siebie bo jedna pierś była innej wielości niż druga. No i miałam z tego powodu najwieksze kompleksy. Lekarz równiez doradził mi, ze w moim przypadku będzie to najlepsza opcja.... Powiększałam piersi tutaj w klinice w Katowicach:
https://klinikamagnuccy.pl/piersi-implanty-lifting-przeszczep-tluszczu/

Polecam, bardzo szybko wróciłam do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lena48x

miałam wątpliwości co do implantów, dlatego postanowiłam, że na początek dr Boligłowa zrobi mi zabieg z wykorzystaniem mojego własnego tłuszczu. Jestem bardzo zadowolona, bo zyskałam jeszcze szczuplejszą sylwetkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AniaKak

ja też bałam się implantów, alee zmieniłam zdanie. dr Bieńkowski z Bydgoszczy od początku dostosoewał odpowiednia metodę na powiekszenie mojego biustu. chociaz bardzo upieralam sie też na tluszczu to ostatecznie wybrałam implanty motiva i powiem wam, że nie załuję ,, bo się do nich przekonałam. nie czuje, że je posiadam, wyglądają naturalnie, w dotyku tez są jak normalna pierś. Myślę, że dużo zależy od lekarza - ja jestem wdzieczna, że trafiłam na doswiadczonego doktora, który wyjasnił co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość felicja12

Moja siostra miała podobnie, po odchudzaniu, niestety biust poleciał chyba najbardziej. Lekarz dr Pabiańczyk zastosował u niej właśnie wypełnienie tłuszczem, przez co zyskał ładne piersi i małą korektę innych rejonów. Fajna sprawa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ulin

Ja miałam tradycyjnie, z implantami firmy Mentor, robił mi dr Ireneusz Łątkowski. Zastanawiałam się nad własnym tłuszczem, ale jednak poleciałam w klasykę. Wygląda to super, chirurg spisał się znakomicie, zrobiłam rozmiar C, czyli taki idealny, niezbyt duży, bo moje własne miałam B, ale były i obwisłe i tak bardzo po bokach, no nieestetycznie to wyglądało. Teraz są jędrne i wyglądające naturalnie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malinka927

noo tego typu zabieg to miałam robiony właśnie w klinice dermed w Krakowie, biust mam rewelacyjny, w dermed jest to zabieg body jet, bardzo fajny, jak dla mnie najlepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanka

ulin Ja podobnie, też zaproponowano mi mentory Mentor i się na nie zdecydowałam. Idealna struktura, brak powikłań, bardzo naturalny efekt końcowy. piersi są miękkie, idealne pod kątem rozmiaru i kształtu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Bardzo fajna jest ta opcja z wypełnieniem włąsnym tłuszczem. Poza piękniejszym biustem zyskujemy zgrabniejsze inne rejony sylwetki. Dr Dominik Boligłowa to mój lekarz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ikjk

Ja powiększałam z implantami u dr Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju i polecam tę opcję. Zastanawiałam się nad własnym tłuszczem, ale jednak poszłam w klasykę. Poza tym byłam u świetnego chirurga, który wiedział co robi i jest rzetelny, więc wiedziałam, że z nim osiągnę pożądany efekt, co oczywiście się stało :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta

Myślę, ze opcja z powiększaniem piersi własnym tłuszczem jest dobra do korekcji biustu, a dla większych rezultatów i co ważne trwalszych, lepiej postawić na implanty. Dr Pabiańczyk pomógł mi dobrać optymalną wielkość, po operacji jestem pewna że była to dobra decyzja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kor

Ja mogę polecić tylko dr Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu, on mi powiększył biust własnie własnym tłuszczem. Ja się wahałam pomiędzy opcjami, ale jak mi wszystko wytłumaczył i opowiedział o zabiegu, to zdecydowałam się własnie na tę opcję. Efekt jest bardzo dobry, biust wygląda naturalnie, doszłam do siebie też całkiem szybko, jak się zdecydujesz, to warto zgłosić się właśnie tam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość yusta

świetne są mentory :) też je noszę z dumą od dokładnie 2 lat i piersi wciąż i wyglądają i funkcjonują dokładnie tak samo jak zaraz po zabiegu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta

myślę, że efekt jest ok, plus nieco mniej tłuszczyku w innych miejscach, po zabiegu u dr Pabiańczyka efekty utrzymują się całkiem długo i wolę to niż implanty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krystyna

Ejj ale wiecie, ze taka metoda powiększają pośladki w dermedzie w krakowie ? :) Wiecie jak fajnie taki tyłek wygląda? Naprawde rewelacyjnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

Jak dla mnie taka opcja jest super dla kogoś kto chce ładnie wymodelować piersi plus pozbyć się nadmiaru sadełka tu i ówdzie, ja po zabiegu u dr Boligłowy jestem zachwycona efektami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elwira

Jeśli nie przeszkadza Ci jechać trochę dalej to weź pod uwagę https://www.raczkowska.pl/  bo naprawdę robi kobieta super robotę. Moja siostra tam zrobiła i ja też zaczynam zbierać kasę, bo efekt mega!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maja

Jak dla mnie zabieg genialny a dr Boligłowa to naprawdę świetny ekspert w tym zakresie. Pięknie wymodelowane piersi prezentują się bardzo ładnie,a dodatkowo są 100% naturalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...