Skocz do zawartości
Forum

Męskie odchudzanie


Gość Piotrek1996

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek1996

Witam ,mam 171cm wzrostu , ważę 60 kg , BMI jest w normie , wszyscy powtarzają , znajomi , rodzice , że wyglądam dobrze itd. - nie prawda. Największy problem sprawia mi np. rozbieranie się na basenie czy plaży. Mam płaski brzuch , lekko widoczną miednice , i największy problem - powiększoną klatkę piersiową, a mianowicie sutki. Nie są proporcjonalne do reszty i są jakby doklejone . Mam z nimi problem i za wszelką cenę chciałbym się ich pozbyć. Od wczoraj zacząłem głodówkę , z ewentualnym obiadem zasugerowanym przez rodziców, bo reszty posiłków nie są w stanie skontrolować . Pomyślałem ,że takie odchudzenie się, o np. 5-8 kg , dałoby wymarzoną sylwetkę. Jednak jeśli jest inny sposób- proszę o pomoc. Pozdrawiam , Piotrek

Odnośnik do komentarza

Skoro masz ,,lekko widoczną miednicę i płaski brzuch" to wątpię aby problem dotyczył wagi. Być może masz zaburzenia hormonalne charakteryzujące się rozrostem sutków. Możliwe, że cierpisz na ginekomastię. Ginekomastia fizjologiczna, występująca w okresie dojrzewania spowodowana jest zwiększeniem stosunku wolnego estradiolu do testosteronu w osoczu.Zazwyczaj ustępuje ona po pewnym czasie ( kilku miesiącach). Niekiedy jednak ginekomastia pozostaje w skutek przerostu tkanki łącznej i tłuszczowej.
Jeśli Twoje kłopoty są spowodowane ginekomastią to głodówka nic Ci nie da. Lepiej udaj się do lekarza, który zleci Ci odpowiednie badania.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam prawie 16 lat i mam problem z moim brzuchem. Mam fałdki i męskie piersi. Chciałbym stracić te piersi, zmniejszyć brzuch, stracić fałdki i wyrzeźbić kaloryfer. Jaką dietę stosować i jak ćwiczyć. Proszę o szybką odpowiedź.

Z wyrazami szacunku
Krzysztof

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...