Skocz do zawartości
Forum

Przeszłość seksualna


Gość franek92

Rekomendowane odpowiedzi

~muse_histeria
Ja bym pozwolila mojemu chlopakowi mieć taka przeszlosc pod warunkiem ze nie ma on chorób. Owszem to nie jest do chwalenia się, no ale przynajmniej nauczy się seksu zanim mnie rozdziewiczy

"Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" - pamiętaj, że im mniej się miało partnerów, tym większą satysfakcję ma się z tym ostatnim. Gdy się ma mało partnerów, to nie tęskni się za tymi poprzednimi, bardziej docenia się aktualnego partnera.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac zaluje ze to zrobilem i zle sie z tym czuje. Jestem wierzacy, i tez taka osoba chcialbym miec. No a wiadomo ze nie kazdej dziewczynie moze sie to spodobac. Moze lepiej poprostu o tym nie mowic? No a z charakterem to jest tak ze ja chyba nie potrafie sie dogadywac z dziewczynami, nie wiem czemu, zawsze jakos srednio mnie kolezanki lubily, moja mama jest dominujaca, duzo krzyczala po mnie...moze przez to. Jednak chyba da sie to jakos zmienic i poznac kogos na cale zycie?

Odnośnik do komentarza
Gość rafik_virgin

rafik54321
~mattbellamy
Najlepszy klucz to ten który pasuje do wszystkich drzwi, a najlepsze drzwi to te do których pasuje tylko jeden klucz.

Wg twojej logiki najlepszy facet to ten co zaliczy każdą, a najlepsza kobieta to ta która da jednemu? Coś chyba mamy różne zdania...

bo ja, Rafik, uwazam, iz to dziewczyny powinny zaliczyc kazdego faceta, a dopiero zasluzyc na tego jedynego prawiczka :-)

Odnośnik do komentarza

rafik54321
~mattbellamy
Najlepszy klucz to ten który pasuje do wszystkich drzwi, a najlepsze drzwi to te do których pasuje tylko jeden klucz.

Wg twojej logiki najlepszy facet to ten co zaliczy każdą, a najlepsza kobieta to ta która da jednemu? Coś chyba mamy różne zdania...

Przecież facet niekoniecznie musi zaliczać tylko kobiety - może równie dobrze zaliczać facetów. Ponoć to właśnie biseksualizm jest najpospolitszą orientacją u ludzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

No nie wiem, nie wiem, czy dobrze słyszałeś:). A mi natomiast wydaje się, że zawsze był i zawsze będzie heteroseksualizm wśród ludzi, najczęściej występującą orientacją seksualną.

Ps.. no chyba że tych dwojga, których cytowałeś to, jeszcze ich orientacja seksualna się nie wykrystalizowała:)
No ale to by świadczyło o tym, że są jeszcze niezdecydowanymi młodzieńcami, którzy nie wiedzą tego, kogo chcą mieć w łóżku.
:P

Odnośnik do komentarza

Zdziwisz sie pewnie, ale takie eksperymenty są znacznie częstsze u starszych panów koło 50-tki, żonatych i z odchowanymi już dziećmi, którzy nagle stwierdzają, że muszą spróbować z facetem i to robią. Młodzi tak wyluzowani nie są, choc tak się uważa potocznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Jakoś sobie nie wyobrażam tego, żebym miał na starość zmienić swoją orientację i zacząć się spotykać po kryjomu przed żoną, z jakimś seksownym i umięśnionym seksiakiem.

To o czym piszesz występuje tylko u ludzi delikatnie mówiąc, skaleczonych psychicznie. Bo normalny i zdrowy psychicznie człowiek to, już po 20 roku życia wie czego chce od życia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.09.2016 o 21:47, Agata1992 napisał:

2 partnerki to nie jest tragedia. Można powiedzieć, że trenowałeś dla kobiety swojego życia ;). Pozdrawiam

Ani przed ślubem ani po nie miałem żadnej partnerki sexualnej, moja żona miała przede mną miała jednego, wiem że był pierwszy, umiał ją zbajerować i ją zapędził w kozi róg. Przyznała się że uległa mu dwa razy, ale później zapałem ją ile prawdziwie razy ją miał odpowiała że pół roku chodzili i z dziesięć razy ją bzyknął. Pytałem czy że mną by nie wolała przeżyć pierwszego razu ale odpowiała że nie że było jej z nim dobrze, a i tak czasu nie cofnie. Nie jastem zadowolony z tego, że nie byłem pierwszym, no ale cóż. Czy Agato uważasz że on trenował na mojej dziewczynie dla swojej późniejszej żony? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.07.2021 o 06:47, Gość W89 napisał:

Ani przed ślubem ani po nie miałem żadnej partnerki sexualnej, moja żona miała przede mną miała jednego, wiem że był pierwszy, umiał ją zbajerować i ją zapędził w kozi róg. Przyznała się że uległa mu dwa razy, ale później zapałem ją ile prawdziwie razy ją miał odpowiała że pół roku chodzili i z dziesięć razy ją bzyknął. Pytałem czy że mną by nie wolała przeżyć pierwszego razu ale odpowiała że nie że było jej z nim dobrze, a i tak czasu nie cofnie. Nie jastem zadowolony z tego, że nie byłem pierwszym, no ale cóż. Czy Agato uważasz że on trenował na mojej dziewczynie dla swojej późniejszej żony? 

z całą pewnością Twoją laskę bardzo dobrze przećwiczył , na pewno też zyskał to o co pytałeś czyli doświadczenie dla swojej przeszłej żonki i podejrzewam też że nie mieli zabezpieczenia , więc poczuła też w sobie jego nasienie. Obstawiam że mogli mieć po 20 lat albo i nie , a dziewczyny w tym wieku racjonalnie nie myślą , więc chłopcy z tego korzystają.I nie napisałam żeby Ci dokuczyć , ale przypuszczam że tak było. jeśli przeczytasz napisz po ile lat mieli.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Asia napisał:

dziewczyny w tym wieku racjonalnie nie myślą , więc chłopcy z tego korzystają.I nie napisałam żeby Ci dokuczyć

napisało babsko swoje, żeby świetą Matylde zagrać(dla publiki), a w życiu sie włacza nie racjonalne myślenie dziewczynce, żeby pokorzystać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...