Skocz do zawartości
Forum

Czy po 2-3 latach palenia moge miec raka pluc?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19lat paliłem 2 lata papierosy [10 papierosów dziennie] teraz je rzuciłem i już nie pale 2miesiące.Po jakimś czasie po tym rzuceniu teraz mam dziwne objawy takie jak kaszel suchy,bóle w klatce piersiowej lekkie zmęczenie i lekko świszczacy oddech przy wydechu. Byłem u lekarza 2 tyg temu powiedziałem mu że paliłem 2lata wziął stetoskop i przesłuchał mnie powiedział że nic mi nie jest i ze jestem przeziębiony dał mi antybiotyk i po tym antybiotyku dalej mam te objawy.
Kaszleć krwią nie kaszle, duszności nie mam z rodziny nikt na raka płuc nie umarł no chyba że siostra babci która miała z 70lat umarła na raka płuc + dziadek na zawał serca ale nie sądze żebym miał odziedziczone po siostrze babci tego raka nie?. Dodam jeszcze że moja mama ma alergię na zwierzęta ale to chyba nie jest dziedziczne. Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam mam 19lat palilem 3 lata papierosy i mam dziwne objawy jak kaszel suchy, nie raz świszczący oddech,katar,drapanie w gardle,ból w klatce piersiowej.

Byłem u lekarza 2 razy 1 raz lekarz przesłuchał mnie i powiedział że nic mi tam nie swiszczy przepisał mi antybiotyk bo powiedział że jestem przeziębiony, 2 lekarz jak byłem dziś to samo powiedział i przepisał mi nie antybiotyk a leki na katar bo powiedział że to od kataru i dlatego kaszle. Spytałem się lekarza czy to rak płuc a on odpowiedział że musiał bym z 10lat palić żeby dostać raka płuc. Duszności nie mam normalnie wchodzę na 4 piętro bez żadnej zadyszki + nie mam krwioplucia ale spadek wagi miałem bo babcia mi mówiła że schudłem troche bo nic praktycznie nie jem. Dodam jeszcze że od dziecinstwa mam chorobę kręgosłupa "skolioze" i mam częsty tryb siedzenia przed komputerem. Co to może być? czy to rak płuc i lekarz mnie w jajca zrobił czy coś innego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...