Skocz do zawartości
Forum

Jaki krem polecacie?


Gość Joelene#W[TxowuxobcukseWY,2,4]

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej ocenie tą sensowną propozycją mogą być między innymi kosmetyki z oferty firmy www.janda.pl. Doświadczona na rynku marka, która ma przebadane dokładnie kosmetyki więc można liczyć na ich wysoką jakość. Poza tym mam takie wrażenie, że to będzie świetna opcja dla tych kobiet, które chcą zadbać o ograniczenie tych oznak, które mogą świadczyć o starzeniu się skóry.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Gebrielle

Wszystko zależy, kto ma jaką cerę i potrzeby. Ale ja najbardziej lubię kremy Botanical HiTech, odmładzające – nowoczesna technologia, która sprawia, że działanie kremu jest wydłużone (emulsja wielokrotna w-o-w). generalnie to mała rewolucja, te kosmetyki, warto przetestować – w tej serii mają mocno naukowe podejście do kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Gość wiktoria

Żadnych skutków ubocznych nie mam po tym kremie https://proaktiv.pl/s/9-26-0-KREM-Z-NANOSREBREM—KWASEM-HIALURONOWYM-I--EKSTRAKTEM-Z-ALG-50-ml.ht, a duży udział alg i eukaliptusa, do tego nano srebro pod głęboką regenerację i możesz nawet przy dużym gorący na zewnątrz dobrze się czuć. Twarz się tak nie poci zauważyłam, więc krem prawdopodobnie przyda się na spotkaniach biznesowych, na ważniejszych konferencjach. Wystarczy delikatnie wklepać, żeby zadziałał. No i zlikwidował mi obrzęk przy oczach, a to chyba największy plus, bo zawsze miałam z tym problemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...