Skocz do zawartości
Forum

Co robić i jeść, aby rosnąć szybciej?


Gość fredi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat , ważę 60 kg i mój wzrost wynosi 167 cm. Od trzech miesięcy chodzę na siłownię i ćwiczę na wszystkie partie ciała starając się nie przeciążać kręgosłupa.Mój problem polega na tym że jestem niski w stosunku do moich rówieśników.W ciągu ostatniego roku urosłem tylko 4 cm.Proszę mi doradzić co jeść i co mam robić aby przyśpieszyć swój wzrost.Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Niestety nie da się przyspieszyć wzrostu, na przykład jedząc określone produkty. Jednak ćwicząc na siłowni możesz zwiększyć ilość białka w swoim menu. Jedź więcej chudego mięsa, nabiału, fasoli, soi. Dzięki temu Twoje mięśnie będą się szybciej rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Gość do...ek

Witam! Mam 15 lat, któe skonczyłam w lutym, (dostałam okresu w wieku 10 lat), konczę 2 klasę gimnazjum i przez ostatni rok urosłam 2-3cm. Mam 168 cm wzrostu i waże 70 kg. czy czas na rośnięcie już się zakończył, czy jest szansa żeby podrosnąć jeszcz te 2 cm przynajmniej? Jestem teraz również na diecie od dietetyka aby zrzucić pare kilo. Jakie witaminy powinnam łykać aby podrosnąć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...