Skocz do zawartości
Forum

Zasady i kontakt.


Gość Sonia40

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie użytkownicy,od dłuższego czasu mnie nurtuje pewna sprawa. Pisze na fb,komunikatorach,portalach bo szukam meza,zwiazku.Nie wiem czy wlasciwie się do tego zabieram,dostaje wiadomości bedac online i niektóre osoby wręcz nie wytrzymują kilku chwil kiedy nie dostają odpowiedzi,meczy mnie to odpisywanie na czas. Wierze,ze w sieci tez można poznac meza,przyjaciela. Ale do rzeczy.Jak postapic by nie dac się wsiagnac w całogodzinne,meczace konwersacje,znajomosci bez przyszłości? jak segregować i wylaniac wartościowe osoby ? nie chce by ktoś traktowal mnie jak zapchajdziurę przepraszam za takie slowo ale tak jest w sieci czasem.Prosba do was .. jak surfować na portalach randkowych wlasciwie i bezpiecznie nie dając się wykorzystać a osiagnac wartościowy cel?

Odnośnik do komentarza

Szukanie miłości na portalach randkowych mija się z celem, ludzie szukają tylko chwilowej znajomości, chwilowego zauroczenia, a może zwykłej zabawy nic więcej. Zapisz się gdzieś, na jakiś sport, aktywnie spędzaj czas, realizuj się , po prostu żyj na maksa, a kto wie może na swojej drodze spotkasz właściwą osobę, nic na siłę :)

dla mnie to strata czasu przesiadywać na takich portalach i łudzić się że się znajdzie miłość.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zwolenniczką szukania "miłości" wirtualnie, choć znam kilka par, które poznały się przez Internet i są szczęśliwymi małżeństwami. Niemniej jednak, jeśli ktoś nie potrafi poczekać chwilę na odpowiedź i jest niecierpliwy, to już dla mnie byłby sygnał, że coś chyba nie tak... Poza tym nie masz gwarancji, kto siedzi po drugiej stronie monitora. Już nawet nie chodzi mi o potencjalne niebezpieczeństwo, ale słusznie zauważył OkoZ, że wiele osób szuka w Internecie luźnych znajomości bez zobowiązań i nie chce się angażować. Lepiej zainwestować w siebie i w relacje w realu. Pielęgnuj kontakty, które masz, spotykaj się z ludźmi, rozwijaj swoje pasje. Wówczas staniesz się też "atrakcyjna" dla otoczenia. Wierzę w Ciebie! Powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza

Bóg stworzył go specjalnie dla mnie ..... jeśli dysponujesz nadmiarem wolnego czasu ,dlaczego nie . Może właśnie na tych portalach znajdziesz kogoś takiego . Radzę jednak podchodzić do takich znajomości z rezerwą , zwłaszcza na początku . Facety są podstępne : ) , napisać można wszystko ..... spotkanie w realu zweryfikuje prawdę i nic na siłę . Powodzenia ....

Odnośnik do komentarza

Ale to nie ma sensu, też się łudziłem że kogoś poznam w internecie, na portalu randkowym, że ułożę sobie z kimś życie, bzdura , naprawdę... większość osób , znaczna większość, nawet nie wiem czy nie wszyscy, szukają tylko zwykłej zabawy. No i poznałem wszystkie nie wyszły, poznałem dziewczynę , 2 lata w związku pełnym pytań, kłótni i podejrzeń a na końcu zdrada przez dziewczynę która mnie dobiła , naprawdę życie jest o wiele ciekawsze niż bezczynne przesiadywanie na takich portalach , można zmarnować (ta jak ja) lata życia ,jeśli chcesz zmarnować połowę życia.. ok.. twój wybór. Ja już zmarnowałem i więcej nie zamierzam, co mi to dało...nerwicę, bezsenność, zero przyjaciół, ciągłe zmęczenie, frustrację. Do tej pory ciężko mi jest się pozbierać, jakoś pomału odżywam , bez tego ale i tak dokonało we mnie wiele spustoszeń , zwłaszcza w życiu, które (dopiero teraz to dostrzegłem) uciekło mi między palcami.

Odnośnik do komentarza

Moi znajomi poznali sie przez internet i sa malzenswem od 10 lat. Nie wiem jednak jak to sie robi, wydaje mi sie ze jesli denerwuje cie cxzyjs brak cierpliwosci to potem bedzie denerwowal cie jeszcze bardziej. Wiec to chyba nie ta osoba.

Odnośnik do komentarza

To trzeba szukać odpowiedniego miejsca do poznawania ludzi, a nie szukać gdzie popadnie, bo już się chcę zakochać, trochę zdrowego rozsądku ,cierpliwości na pewno się przyda. Ludzie latami nie są w związku i jakoś żyją , i pracują, to nie jest tak że jak pstrykniesz palcem nagle znajdzie się facet, to wymaga czasu i cierpliwości,

Odnośnik do komentarza

Też nie można opierać się całe życie na szukaniu miłości, jeśli teraz nie wychodzi , poznajesz dziwne osoby, to chyba potrzebny jest od tego spokój, przynajmniej na tyle żebyś przemyślała na spokojnie czy to ma sens. Bo według mnie tak jak mówię.. żadnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...