Skocz do zawartości
Forum

ochota na kuchnie


Gość HungerMaddchen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HungerMaddchen

Witajcie, jestem glodomorkiem, bardzo mam ochote zjesc sobie jakies dobre roladki z kluskami slaskimi i podsmazana kapusta czy cos. Mam jednak problem. Rodzice mi nie pozwalaja robic kulinariow, bo wiekszosc tygodnia jemy rosol, a dzis nie ma rodzicow, ale nie wiem co zrobic, i co jesli mnie nakrzycza ze robie jedzenie skoro sa inne rzeczy. Mam tylko jedna prosbe, znacie jakies wskazowki, przepisy? Bo mam ubogi zestaw skladnikow, wiec itak pojde do sklepu ale co kupic?? co ugotowac?? a tymczasem ide podsmazyc frytki bo juz nie wytrzymuje z napiecia jestem mega glodna i spragniona smazonego miesa

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina KKK

Nie jetsem osobą wybredną ale lubie dobre jedzenie. Nie dawno byłam w bardzo fajnej i przytulne restauracji obok rynku pod Pod Leliwą w Krakowie slawkowska13.15/ . Jedzenie bardzo dobre, widać , ze mają do-brego kucharza. Klimat bardzo fajny i polecam bo warto tam zajrzeć

Odnośnik do komentarza

A może masz ochotę na soczysty stek lub kiełbasę z paleniska. Jeśli masz ochotę na wspaniałe mięsko to trzeba je w jakiś sposób przygotować, najlepiej w naturze, kiedy jest słoneczna i piękna pogoda. https://www.cookking.pl/ To jedyna strona z paleniskami ogrodowymi i kociołkami żeliwnymi. Ich oferta naprawdę jest na wysokim poziomie, a soczyste mięsko, wręcz wylewa się z grilla, żeby zaspokoić wasz gust. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...