Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę znaleźć pracy :(


Gość Urodzony Pechowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Przez agencje pracy zdecydowanie najłatwiej i najszybciej. No i tak dostajecie pracę tam, gdzie nie ma z tym większych problemów. Generalnie jeśli ktoś chce znaleźć pracę, to w tym momencie nie będzie mieć z tym najmniejszych problemów - tak wygląda rynek.

Odnośnik do komentarza

Też niedawno szukałam pracy. Najpierw tylko na olx a potem przerzuciłam się na Pracuj.pl. Powysyłałam trochę CV, ktoś tam się odezwał, ktoś tam tylko otworzył i dalej nic i w końcu odezwała się firma po 1,5 miesiąca, do której wysyłałam CV przez OLX (i obecnie tam pracuję, ale byłam szczerze zdziwiona, gdy dostałam maila)  te niektóre rekrutacje po prostu czasami tyle trwają  Jeszcze niedawno dzwoniła do mnie jakaś inna firma z pytaniem czy dalej szukam pracy, bo wysyłałam CV w listopadzie... Teraz już wiem, że czasami trzeba poczekać nawet z miesiąc, żeby coś dostać, bo w wielu firmach ten proces strasznie się przedłuża.

 Na pewno dużym atutem są dodatkowe szkolenia. Na przykład szkolenia z zakresu ubezpieczeń społęcznych jak tutaj https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/ubezpieczenia-spoleczne

Osobiście do CV dodawałam zdjęcie i adres zamieszkania - było to o tyle istotne, że szukałam jedynie pracy zdalnej (żeby wiedzieli, że nie mieszkam w ich mieście). Zgodę na przetwarzanie danych dawałam inną do każdej firmy - albo taką jaką firma sobie życzyła albo podstawiałam nazwę firmy pod standard.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...