Skocz do zawartości
Forum

Czy mam prawidłowe BMI?


Gość losiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Mam 15 lat, chodzę do gimnazjum . Prowadzę aktywny tryb życia . Chodzę na wf , czasem biegam , w domu robie brzuszki itp . Mam ok 170 cm wzrostu i ważę 55/56 kg . Moje pytanie brzmi : czy muszę coś z sobą zrobić ? Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Witam, mam duży problem. Mam 19lat, waże 71kg przy wzroście 173. Obliczałam swoje BMI wynosi 23.7 i nawet nie wiem czy to dobrze czy źle. Wiem na pewno że nie podobam się sobie i chciałabym to zmienić. Kiedyś uprawiałam dużo sportów a teraz nie robię praktycznie nic, do tego zaczęłam palić papierosy i nie umiem ich rzucić. Rok temu zaczęłam jeść produkty zwierzęce i mięso (byłam wegetarianką) i przytyłam. Chce to zmienić, zastanawiam się czy nie powrócić do wege. Od razu zaznaczam że nie jem słodyczy bo ich nie lubię, fast foody uwielbiam ale nie jem ich za często, prawie w ogóle ale niestety mam słabość do sosów i smażonych rzeczy. Wiem że powinnam to zmienić ale jak? Mam w domu rowerek i zastanawiam się czy pomoże mi schudnąć jak będę na nim jeździć. Jaką dietę wybrać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...