Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
YacoTaco

Melisa i kawa jednocześnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pijam często melisę, gdyż choruje na wrzody wywołane nerwami, ale piję też kawę, bo często mam problem z rozbudzeniem i działaniem na pełnych obrotach, a tego wymaga ode mnie praca. Czy takie połączenie może źle wpłynąć na funkcjonowanie mojego organizmu? Chodzi mi głównie o to, jak taką praktykę odbierze moje serce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że picie obu tych napojów nie powinno powodować najmniejszych problemów :) Oczywiście najlepiej nie pić ich jeden za drugim, ale np. kawa rano a melisa po południu. Polecam jednak kupować dobrej jakości kawę, najlepiej w ziarnach bo taka jest najzdrowsza i masz pewność, że jest w 100% naturalna i nie ma w niej żadnych dodatków chemicznych. Podobnie z herbatami ziołowymi. Ogólnie bardzo dobrze jest kupować przez internet, bo wybór jest bardzo duży a do tego mają wysokiej jakości produkty. Ja sama jestem kawoszką i kupuję w sklepie Szlachetny Smak. Przepyszna kawa, którą polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...