Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość starania się o rentę?


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam prawie 50 lat. Od dwóch lat choruję na PZT. Zażywam Kreon 25000 oraz leki przeciwbólowe Tramal Retard 50,który i tak na mnie nie działa. Staram się jeść zdrowo,chudo i dietetycznie a i tak co tydzień mam nawroty ataków bólowych połączonych z wymiotami. Więc jem 7 dni a potem 3-4 głodu i tak na okrągło. Jak pracować jeśli co tydzień mam takie dolegliwości ? Do tego co jakiś czas objawy Hipoglikemii.Aktualnie pobieram zasiłek z MOPR, czy jest możliwość starania się o rentę ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Tak właściwie to pytanie już nie aktualne ponieważ większość odpowiedzi dostarczył dzisiejszy Głos Wielkopolski.
Przy moim częstym zmienianiu pracy i braku świadectw pracy gdybym się nawet kwalifikował to dostałbym najniższą rentę czyli coś koło 650,- i nawet nie napisali czy brutto czy na rękę.
W takim wypadku na to samo wychodzi jeśli odbieram z MOPR-u zasiłek okresowy. Po za tym musiałbym mieć jeszcze kilka schorzeń bo na samo PZT nikt mi renty nie da.
Co na to lekarz ? W zeszłym roku zmieniłem trzech lekarzy widząc podejście do mojego schorzenia. Wszyscy mają to gdzieś. Musiałbym iść prywatnie i słono zapłacić wtedy może coś by się zmieniło na moją korzyść. Jaki kraj tacy lekarze. Więc pozostaje brać dalej środki przeciwbólowe i przeciwdepresyjne i liczyć na wygraną w totka.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...