Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Alina36

wybór podręczników

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję spotkać na tym forum mamy nauczycielki, które podzielą sie wyborami podręczników na nadchodzący rok szkolny, z uzasadnieniem, mam dylematy ;/, sporo jest ciekawych, duzy wybór i nie wiem na co zdecydować się spośród podręczników dla klasy 3, z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sonia

Ja na szczęście z wyborem szkół nie miałam problem ale jeśli chodzi o książki to już katastrofa. Nie mogłam prawie nigdzie znaleźć używanych a nawet nie kiedy nowych egzemplarzy. Na szczęście trafiłam na miejsce gdzie udało się skompletować wszystko   https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-do-matury-c-313_11053.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AgataMichalska

Edukacja naszych dzieci to niezwykle ważny temat. Warto go poruszać gdy tylko jest okazja bo jakby nie patrzeć to one są naszą przyszłością. Zdaniem wielu ekspertów zbyt często popełniamy jeden błąd, zbyt późno planujemy wybór szkoły do jakiej zapiszemy nasze dziecko. Wymagana jest odpowiednia lokalizacja bo w większych miastach mamy zupełnie inne możliwośći. Opinii na temat danej placówki możemy szukać w internecie. Ważne jest aby kadra pedagogiczna była odpowiedzialna i poczuwała się do zapewnienia jak najlepszej edukacji. Oczywiście nie może zabraknąć także odpowiedniego wyposażenia klas, pomoce dydaktyczne geografia z pewnością zwiększą skuteczność przekazywania wiedzy, co przełoży się na wyniki w nauce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...