Skocz do zawartości
Forum

Częste bóle głowy


Gość człowiekzproblemami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość człowiekzproblemami

Bardzo często mam bóle głowy w różnych miejscach przeważnie z przodu głowy i po bokach, chce mi się również wymiotować zawsze podczas bólu i kilka razy się zdarzało napady chłodu. Aktualnie mam jeszcze troszkę rozgrzane czoło. Ból jest przeważnie wieczorem, mam często dużo stresu w życiu i mam mało ruchu jak również źle sypiam... Co może być mi? Chce dodać że niedługo idę do lekarza na tomografie...

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Możliwe że masz napady migreny. Zazwyczaj w takich przypadkach dostaje się skierowanie do neurologa. Po tomografii wszystko będzie jasne. Przeważnie schemat leczenia to Flunarizinum 5 i doraźnie Migea. Możliwe że bóle wynikają z ogólnego stanu zdrowia zła dieta, brak ruchu stres , nadciśnienie itd. Wyniki z krwi, mocz ,kał na pasożyty. Tak to widzę i życzę dużo zdrowia

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra001

Prawdopodobnie również możesz mieć problem z kręgosłupem szyjnym. Również miałam probelmy z nieprzyjemnymi bólami głowy, badania wyszly prawidłowo wraz z tomografem stwierdzili migrenę a tak naprawde problem tkwił w krzywym kręgosłupie szyjnym. Udaj się do Osteopaty- Kręglarz, napewno coś pomoże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...