Skocz do zawartości
Forum

depilacja laserowa


Gość rodzinna13

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, jeśli akurat typowo o laser chodzi, to nie pomogę, ale ja też jestem ze Śląska i miałam serię zabiegów Epilfree, działa podobnie jak laser, a większa szansa że sprawdzi się u osób z jaśniejszymi włoskami. Wejdź na stronę i tam znajdziesz różne salony, które się tym zajmują :)

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina rrr

Robiłam jakiś czas temu depilację laserową na nogi i bardzo jestem zadowolona z tego zabiegu. Najlepiej wykonać go sobie teraz na zimę. Dzieki temu zabiegowi mam teraz spokój z goleniem nóg, włosy nie odrastają , a skóra jest gładka. Zabieg robiłam w bardzo fajnej klinice i polecam Salon Kosmetyki Laserowej Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikamaj

Niedawno rozpoczęłam zabiegi depilacji nóg. Jestem po 2 drugim zabiegu. Mogę szczerze powiedzieć, że już widzę różnicę w ilości włosków. Są przerzedzone, a w niektórych miejscach już w wcale nie odrastają. Nie mogę się doczekać końcowego efektu! Zdecydowałam się na depilację w salonie Laser Delux ponieważ zależało mi na tym, żeby zabiegi były robione laserem Light Sheer Duet. Od wielu osób słyszałam, że jest najlepszy i faktycznie się to potwierdza :) Podrzucam kontakt do nich, jak ktoś jest zainteresowany https://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa

Odnośnik do komentarza

Siostra namówiła mnie na depilacje laserowa bo sama sobie robiła i bardzo jest zadowolona  z efektów. Ja tez się zdecydowałam i robiłam na nogi. Wyszło super , bo ma gładkie nogi bez owłosienia i włoski w ogóle nie odrstaja. Zabieg powtarzałam trzy razy. Robiłam go Salon Kosmetyki Laserowej Agnieszka Koczynasz

Odnośnik do komentarza

Najlepiej wykonują depilację laserową w Cud -Med ul . Iłżecka 31a Ostrowiec Świętokrzyski. Byłam tam ja i dwie moje znajome z pracy. Jesteśmy bardzo zadowolone z samego efektu. Poza tym miła obsługa i bardzo pozytywni ludzie. 

 

Odnośnik do komentarza

Jak juz decydujecie sie na depilacje laserową to najlepiej laserem vectus, jest najskuteczniejszy. Ja byłam na zabiegach w Warszawie w www.depicare.pl  miałam depilowane łydki i jestem mega zadowolona bo od zabiegu minęły 2 miesiące a ja nie mam ani jednego włoska.  Teraz jestem w trakcie bikini. Docenicie te zabiegi szczególnie latem ?

Odnośnik do komentarza

Nie ma dramatu, da się wytrzymać ?

Aczkolwiek polecam zapoznać się wczesniej z informacją jak zabieg wyglada
https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/styl-zycia/depilacja-laserowa-zabieg-usuwania-owlosienia-laserem-czy-warto/53393

Nie polecam tych domowych depilatorów.Cena moze się wydawać okazyjna, jednak w przypadku takiej depilacji nie jest to depilacja na zawsze. Niestety ale włoski potem odrastają.  A moim zdaniem jeśli już chcemy wybrać się na depilacje to dobrze jeśli jest to zabieg na stałe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...