Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 10 kg w 5 tygodni?


Gość Domka 2106

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Domka 2106

Witam ! Mam 12 lat , ok 152 - 153 cm wzrostu i waże 55kg . Chciałabym schudnąć 10 kg , ponieważ inni sie ze mnie śmieją . Na swieżym powietrzu spędzam ok.3-4 godz. dziennie , jestem bardzo energiczna ale nie moge schudnąć . Kiedyś wazyła ok 40 kg chciałabym powrócic do tej wagi czy jest to możliwe ? Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza

Może odzywiasz się niezbyt regularnie i zdrowo. Ruch jest ważny, ale dieta również. Powinnaś jeśc regularnie i w mniejszych porcjach. Poproś mamę, zby przyrządzała mniej kaloryczne posiłki, częściej jakieś sałatki i ryby.

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku dieta odchudzająca jest nie wskazana. jesteś jeszcze bardzo młodziutka i nie potrzebna Ci jest żadna dieta. Musisz tylko trzymać się pewnych zasad:
1. Jedz regularne posiłki co 3-4 godziny. Tak by ogólna ich liczba wyniosła 4-5 dziennie. Nie spiesz się gdy jesz, jedz powoli dokładnie przeżuwając kęsy. Ostatni posiłek jedz na 3 godziny przed snem.
2. Unikaj jedzenia słodyczy, fast foodów, chipsów i ciastek. Lepiej zamiast nich jedz owoce i warzywa.
3. Jeśli masz na to wpływ to jedz potrawy gotowane, pieczone lub duszone.
4. Pij dużo płynów, co najmniej 2 litry dziennie.
5. Dużo ruchu, bądź jak najbardziej aktywna.

Odnośnik do komentarza

Nazywam się Natalia za miesiąc ide do 2 klasy. Ważę 60kg i mierzę w wzroście 160-161. Co mam zrobic żeby schudnąć 10-12 kg w miesiąc to dla mnie BARDZO BARDZO WAŻNĘ, NA NICZYM INNYM MI TAK NIE ZALEŻY JAK SCHUDNĄĆ 12 KG. POMOCY !!!!!

Natalia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...