Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów u dentysty


Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam wybielać zęby metoda nakładkową. Dzięki tej metodzie można wybielić zęby nawet o kilka tonów i daje ona długotrwały efekt. Ja wybielałem zęby poł roku temu i do dzisiaj jest efekt rewelacyjny. Bardzo jestem zadowolony i polecam tą metodą. Oczywiście trzeba wybielać w profesjonalnym gabinecie, ja wybielałem w scandinavian clinic.

Odnośnik do komentarza

Wybielalam i gdybym miala wybielic jeszcze raz to nawet za darmo bym tego nie zrobila  a robilam u bardzo dobrej Pani stomatolog - nie polecam zeby mam do dzis wrazliwe gdzie w sumie nigdy z tym problemow nie mialam.  Efekt bardzo ładny i jednocześnie trwały.

Obecnie jednak przygotowuję się do wstawienia sobie licówek, które dodatkowo zakryją diastemę, za którą niekoniecznie przepadam ?

https://klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/licowki/

Licówki będe wstawiała w tej klinice w Gdańsku (gdzie zresztą wybielałam zęby). 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam wybielanie metodą nakładkową, bo jest efekt dlugotrwały i wybielicie nią zęby nawet o kilka tonów. Musi to byc wykonane w gabinecie dentystycznym, przez fachowca. Osobiście polecam scandinavian clinic - pełen profeszjonalizm i gwarancja satysfakcji.

Odnośnik do komentarza

A ja polecam wybielanie u stomatologa lapmą Beyond. Ciagnie trochę po kieszeni, ale jedna wizyta i zęby masz białe. Do 24 h mialam lekką nadwrażliwość zębów, ale potem wszystko minęło. No i 2 tygodnie męczarni na białej diecie bez kawy, ale dla takiego efektu warto ?

Od siebie polecam Odent w Warszawie:

https://odent.pl/

Wybielałam tam zęby i jestem bardzo zadowolona z efektu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...