Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów u dentysty


Rekomendowane odpowiedzi

Gość NinaSobel

Z paskami i 'cudotwórczymi' pastami bym nie ryzykowała.. Za dużo było już afer, że to nic nie daje a co gorsza często pogarsza stan zębów. Ja polecam udać się do jakieś fajnej, zaufanej kliniki dentystycznej. Od siebie mogę powiedzieć, że byłam w Elektoralnej w stolicy i bardzo ładnie wykonali mi ten zabieg, efekt utrzymuje się do teraz ?

Odnośnik do komentarza

Marzyłam o wybielonych zębach.Nie stać mnie i za to na Instagramie znalazłam pasty Spłat i oszalałam nigdy wcześniej nie miałam tak dobrze oczyszczonych zębów .Teraz są gładkie błyszczące. Mają tez szczoteczki wybielające co zmywają osady jakby gumka ścierała ołówek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2021 o 15:21, ManiaZet napisał:

Ja wybielałam w Unident Union we Wrocławiu i jestem ogromnie zadowolona że się na to zdecydowałam. Nawet nie sądziłam że aż tak wzrośnie moja samoocena. Uśmiech jest niesamowitą ozdobą a taki śnieżnobiały to dopiero piękna ozdoba 

Również wybielałam w Unident ?

Odnośnik do komentarza

Wybielałam zęby metodą nakładkową. Bardzo polecam, efekt jest długotrwały, bo wybielałam 7 miesięcy temu i do dzisiaj są extra. Także jeśli moge polecić, to naprawde warto. Ja wybielałam w scandinavian clinic.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem o wiele lepiej będzie zdecydować sie na wybielenie zębów w gabinecie stomatologicznym
https://arteclinic.pl/stomatologia

Sama wybielałam w Arte Clinic w Gliwicach. 

Jest wiele reklamowanych środków do wybielania zebów ale niekoniecznie jest to bezpieczne Srodki takie moga nie mieć odpowiedniej mocy aby wybielić zeby a jednoczesnie mogą powodować osłabienie szkliwa oraz nadwrażliwość zebów.

W gabinecie stomatologicznym doświadczony stomatolog powinien dobrac odpowiedni środek wybielający. Poza tym nie doprowadzi do nadwrażliwości zebów a tego raczej nie chcecie.

Odnośnik do komentarza

Mój kolega robił wybielanie ząbków. Efekt był nie powiem fajny, jednak problem w tym, że jeśli się pali, pije kawę lub duże ilości herbaty jest on krótkotrwały. On szybko zaczął marudzić, że wywalił pieniądze. Robił w bardzo dobrym gabinecie i "płacze", że musi powtarzać. Tym razem ma zamiar najpierw rzucić palenie, bo wywalenie ponad 2000 pln na zabieg, którego efekt nie utrzymał się nawet roku to przesada. Papierosy i kawka robią swoje, z tym, że moim zdaniem i tak ma fajniejszy kolor zębów niż miał przed zabiegiem. W Gliwicach polecam zapisanie się do tej kliniki
https://arteclinic.pl/stomatologia

Chodzę tam regularnie i jestem osobisćie bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Ja wybieliłam zęby metodą nakładkową w Centrodent w Koninie. I ta metoda jest naprawdę spoko. Efekty u mnie były widoczne już po tygodniu. Plus też jest taki że to wybielanie to się właściwie odbywa w domu, a w gabinecie to robią własnie te nakładki które potem zakłada się na zęby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...