Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów u dentysty


Rekomendowane odpowiedzi

Gość czaczka

Mom zdaniem najlepiej wybrać się do sprawdzonego gabinetu. Ja wybrałam Eurodental w Warszawie i jestem zadowolona z efektów. Teraz mogę się cieszyć pięknym białym uśmiechem, muszę tylko używać specjalnej pasty do zębów, ale jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowałam się na wybielanie w Lux Med. Mam wykupiony i nich pakiet stomatologiczny, jestem zadowolona z efektów leczenia więc wybór był oczywisty.  Teraz mam ładny uśmiech. Polecam wybielanie u dentysty bo efekty są naprawdę widoczne.

Odnośnik do komentarza

Ja wybielam tylko u dentysty, a dokładniej w gabinecie Dental w Lublinie i bardzo ciepło ich polecam. Nie ma sensu próbować wybielać w domu, bo jeszcze można sobie krzywdę zrobić, a tak, to zabieg trwa krótko, cena jest przystępna, a później nie mam żadnych nadwrażliwości. Same plusy, żadnych minusów, polecam :).

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak przedmówcy - ja też wybielam zęby tylko i wyłącznie w gabinecie stomatologicznym. Tak jest bezpiecznie, ale i efekt jest zdecydowanie lepszy niż przy tych domowych "kuracjach wybielających" :) Jak ktoś jest z Wawy, polecam gabinet DENT-SM, ja właśnie tam robiłam wybielanie, do DENT-SM chodzę też na przeglądy i w razie potrzeby robię leczenie.  Polecam :) 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się łudzić, że możemy wybielić zęby w domu. Jeśli oczekujemy naprawdę świetnego efektu to trzeba udać się do specjalisty. Ja wybielałam zęby w Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2020 o 12:18, Gość Darek napisał:

Jak wybielanie to tylko u dentysty! Nie ma co się zastanawiać przynajmniej efekt będzie skuteczny, trwały i bezpieczny. A jeśli się nie da wybielić to zawsze można założyć implant

 

Implanty implantami, wybielanie wybielaniem, ale najpierw przydał by się jeszcze dobry dentysta który dobrze wykona robotę!

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie decydowałabym się na domowe metody wybielania zębów. Efekty są znikome, a przy okazji możesz uszkodzić szkliwo. Ja miałam wybielone zęby w gabinecie stomatologicznym www.stomatolog-legnica.com.pl. Efekt zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zęby są teraz jaśniejsze o kilka odcieni, a rezultaty utrzymują się przez wiele miesięcy.

Odnośnik do komentarza

JA wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym Allecoudent w Poznaniu, to było 2 lata temu i zapłaciłam za dwa łuki 600 zł. Przestrzegałam przez tydzień białej diety, nie palę i rzadko piję kawę, więc zęby mam tak białe jak tuż po zabiegu :) Wszystko jest kwestią odpowiedniej metody wybielania, ale też dbania o zęby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...