Skocz do zawartości
Forum

Łuszczyca, egzema i atopowe zapalenie skóry


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około 2 miesięcy czuje ciągle ,że muszę się gdzies podrapac. Często ludzie czują ,że muszą sie podrapać po nosie , ja dokładnie taki sam rodzaj swiadu odczuwam na calym ciele. Byłem niedawno u dermatologa . przepisał mi masc i krem ducray na suchą skóre i zauważył u mnie rogowacenie przymieszkowe, ale ten krem mi nie pomaga. Czy możliwe że złapałem jakis skutek uboczny kremu MEDIDERM Krem na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry, ponieważ mimo zezadnychztychdolegliwosci nie odcz

Odnośnik do komentarza

na te dolegliwosci polecam zel kolagenowy i ewentualnie dodatkowo szampon kolagenowy firmy Souvre Internationale (to polska firmaa pomimo nazwy) zdjecia swedzenia nie zalacze bo to niemozliwe :D ale jezeli chodzi o przymieszkowa przypadłość to dodaje 2 zdjecia- pierwsze to zdjecie sprzed kuracji a drugie zrobione w trakcie
Wiecej informacji -> 794 300 390

monthly_2019_01/luszczyca-egzema-i-atopowe-zapalenie-skory_7883.jpg

monthly_2019_01/luszczyca-egzema-i-atopowe-zapalenie-skory_7884.jpg

Odnośnik do komentarza

Zarówno mi jak i mojej siostrze nic tak nie pomaga jak olejek z drzewa herbacianego. Piecze jak cholera po przemyciu czy samym (ostrożnie!) czy rozcieńczonym z olejem bazowym. Żadne sterydy typu dermovate, novate i inne mi nie pomagaja nigdy jak to. Po przemyciu nakładam emolient i po 3-4dniach mam spokój. Właśnie z tym walczę wiec kolejny raz sprawdziłam i pomaga.

Wśród emolientów najlepsza jest moim zdaniem ta seria:

https://verdelab.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/atopowe-zapalenie-skory/

Duża różnica na plus po wprowadzeniu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...