Skocz do zawartości
Forum

Bóle podbrzusza


Gość synla

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni pobolewał mnie dół brzucha ale myślałam że to nic takiego, bo jestem przed miesiączką. Wczoraj rano ból stał się nie do zniesienia i był tak silny że na chwilę straciłam świadomość obejmował wszystko od pasa w dół aż po połowę uda. Po jakichś dwóch godzinach i kilku tabletkach przeciwbólowych i rozkurczowych ból trochę zelżał ale nie przeszedł do końca. Brzuch bolał cały dzień nie pomogło picie ziółek ani środki na problemy z układem pokarmowym. Każda próba wstania z łóżka kończyła się zawrotami głowy i większym bólem, przy chodzeniu też brzuch bolał bardziej. Przy dotknięciu najbardziej bolą jajniki(?) po obu stronach w dole brzucha. Do tego większy ból pojawia się przy oddawaniu moczu i kału. Dzisiaj ból nie zelżał, a pogłębił się po wykonaniu prac domowych (odkurzanie) i też wystąpiło omdlenia, a po kilku godzinach wystąpił ból pochwy który się utrzymuje. Mam 18 lat i nie współżyje. Czy ktoś ma pomysł co to może być i jak mogę sobie z tym poradzić? Lekarz jest dla mnie ostatecznością, bo kilka lat temu pewna Pani doktor bardzo źle mnie potraktowała i po prostu mam uraz, a poza tym za kilka dni powinna mi sie zacząć miesiączka. Czy ktoś mógłby mi doradzić co zrobić i dlaczego tak może być? Uważam że to nie jest zwykły ból przed miesiączką ale może się mylę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...