Skocz do zawartości
Forum

Jak wzmocnić organizm po amfetaminie?


Gość cherry_coke

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzwartaNockaLeci

Coż mogę dodać... Najbliżej mi do kolegi Aljatan'a (pozdro;), choć nie mam chyba aż takiej samodyscypliny. Gratuluję. Ja wracam też rowerem, jak np dziś, z roboty budowlano-wykonczeniowej, ztyrany jak koń po westernie bo [patrz moj nick] i choć kilka godzin temu posluchalem organizmu (nawet az za bardzo) i zjadlem oliwki, pomidora i całą michę makaronu z jajecznicą, popiwszy to dwoma litrami! zimnej wody (bo jest straszny upał i produkuję chyba litr potu na godzinę) [obrzydliwe- wydaje mi sie ze wszyscy to widzą, to choć w robocie paranoja (faktycznie mam jeszcze rok do odsiadki za handel i posiadanie i juz do brata z nakazem doprowadzenia trzy razy przyjezdzali) na przemian z psychozą (że już są w ogródku, a to tylko sójka na gałąź usiadła ;), to kurła jego mat', wracam na chate, walnąłem kielicha czystej i już humor wraca i już siedzę na kompie i znowu stotysiecy wspaniałych pomysłów jak tu najproduktywniej noc wykorzystać. Ale nie będę przynudzał: dwie rady. Dla szczerbatych wyjadaczy jak my: najgorsze w omawianej substancji jest wg mnie to, że zwała/zjazd zawsze przychodzi nie w porę, np. gdy trzeba coś dokończyć, gdzieś wrócić. A położysz się, żeby może sen przyszedł - i znowu piękny umysł daje o sobie znać :)

A dla wszystkich przerażonych takimi potworami jak my istotek, co się boją po swoim osiedlu chodzić bo ich te zombiaki co nigdy nie śpia w ciemnej uliczce napadną/zgwałca/okradną, co ćpają 4 (CZTERY LATA) i "znają dobrze temat" udzielając rad rodem z Armii Zbawienia, powiem tylko słowami poety - WSZYSTKO MOŻNA, CO NIE MOŻNA - BYLE Z WOLNA I Z OSTROŻNA.

Pozdrawiam Nocnych Wartowników :]

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2015 o 14:08, Gość Leila30 napisał:

Aha, no i jeszcze jedno. Zażywanie amfetaminy wiąże się z pewną bardzo nieprzyjemną dolegliwością.
Chodzi o tzw. psychozę amfetaminową. Są to różnego rodzaju zaburzenia psychiczne wywołane narkotykiem, np. nieuzasadniony lęk, uczucia bycia śledzonym, uczucie, że wszyscy o Tobie mówią, byle stukot w domu może Cię wystraszyć, jakiś ruch z boku może wydawać się żywą istotą - psychoza to bardzo nieprzyjemna sprawa.
Może się pojawić w każdym momencie, ale najczęściej pojawia się gdy:
a) przyjmiesz jednorazowo zbyt dużą dawkę (tak jak ja, skończony kretyn - 1 gram na raz).
b) zażywasz amfetaminę często i przez dłuższy czas (parę miesięcy wzwyż, co tydzień lub kilka razy w tygodniu).

Otóż istnieje dobre rozwiązanie na te dolegliwości. Jest nim substancja, która nazywa się alprazolam. Alprazolam zawarty jest w wielu lekach, poszukaj w Google (niestety z tego, co wiem wszystkie są na receptę).
Alprazolam działa przeciwlękowo, nasennie, uspokajająco, itp.
Dlatego ja, kiedy czuję, że zbliża się zjazd, albo pojawiają się jakieś chore urojenia i dziwne schizy, zażywam sobie 1-1,5 mg alprazolamu i po pół godzinie czuję jak to wszystko ze mnie spływa. Owszem, amfetaminowa bomba nieco ustępuje, ale dobre samopoczucie, brak lęku, powrót normalniejszego myślenia - są tego warte.
Mało tego, jeśli znasz język angielski poczytaj sobie o ludziach, którzy odkryli jakie właściwości ma miksowanie amfetaminy z alprazolamem. Właściwie nie ma żadnych skutków ubocznych. Po prostu negatywne skutki zażycia amfetaminy (włącznie z jakimiś dziwnymi pulsacjami serca, itp.) zanikają, spotkanie z innymi ludźmi nie wydaje się już takie przerażające.

UWAGA!!! Zażywanie alprazolamu w większych dawkach prowadzi do uzależnienia, dlatego moja sugestia jest następująca: rzuć amfetaminę w cholerę, a w drodze do tego celu wspieraj się alprazolamem. Z czasem odrzuć i jedno i drugie.
I... wróć do życia. I ciesz się każdym dniem ?
Powodzenia.

Ze niby 1g to duża dawka? Gościu z ziomkiem w nocy wzięliśmy rączkę (na 15-20 ziomków od których brałem te było w dwójce najmocniejszych na oko z 30-35% czystości) z tego zostało rano na oko 3-3.5g wracając pały mnie zatrzymały z browarem i całość z miejsca do gęby i piwkiem zapic od rana do wieczora było normalnie ale pod wieczór zaczął nakurwiac brzuch do tego schiza ze mi serce wyjebie byłem na sorze o 22 dali mi 3x pyralgin domięśniowo i żyje, skutki uboczne miałem ponad tydzień ciagle bolał brzuch po zjedzeniu czegokolwiek, ale tutaj jest tyle specjalistów którzy nawet nie wiedza co to ale piszą jakieś durnoty porażka nawet patrzeć co wy polecacie innym 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Lecimy napisał:

Ze niby 1g to duża dawka?

No to jest dawka śmiertelna dla kogoś bez wyrobionej tolerancji masz nieźle przeżeniony towar nawet jak myślisz że jest dobry bo lepszy od większości. Nawet tego nie czujesz bo pewnie nigdy nie jadłeś czyściocha z gara. Wtedy pachnie takimi jakby chemicznymi różami i jest twarde że ciężko skruszyć kartą a jak rozkruszysz to jest trochę mokre. Już małe kreseczki kopią. Generalnie nie polecam.

32 minuty temu, Gość Lecimy napisał:

z tego zostało rano na oko 3-3.5g wracając pały mnie zatrzymały z browarem i całość z miejsca do gęby

Towar pewnie miał z 15% albo kopał mocniej bo był z kofeiną a ten co uważałeś za zwykły miał pewnie z 8-10% plus uratowało Cię to że doustnie jest gorsza wchłanialność i zapewne tolerka i alko.

A wystarczyło mieć temat na badejkach to skończyłoby się na mandacie za piwerko.

Odnośnik do komentarza

Hahaha ja za pierwszym razem przeczytałem poprawnie a teraz przez to że obok był Twój nick "orgazm" też przeczytałem w ten sposób i pomyślałem sobie "oho jakiś ćpunek odświeża kolejny temat o fecie więc będę miał o czym pisać" a tu niespodzianka bo to ten sam temat ?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość mózg napisał:

Hahaha ja za pierwszym razem przeczytałem poprawnie a teraz przez to że obok był Twój nick "orgazm" też przeczytałem w ten sposób i pomyślałem sobie "oho jakiś ćpunek odświeża kolejny temat o fecie więc będę miał o czym pisać" a tu niespodzianka bo to ten sam temat ?

pamietaj ze to nie feta tylko siupka hahaha

Odnośnik do komentarza

Szmaciura zwykła. Kokos jest lepszy bo schodzi za pół godziny i jest drogi więc jak uzbierasz na dwójkę od święta to jest dobrze a dobre ścierwo trzyma fajnie kilka godzin a potem kilka godzin zwały i na wódkę ostatecznie wydasz tyle co na koks. Mój niechlubny rekord to 2 l wódki na kontrę. No naprawdę nie polecam. W podobnej cenie jest 3cmc i to przynajmniej substancja której na pewno nie przedawkujesz ile byś nie zjadł. Jak masz temat z gara bo diler jest nieogarem i nie wie że można to zmieszać z kreatyną albo magnezem to na kontrę najlepsze jest mdma. Poza tym każdy kto z tym biegał skończył w kryminale albo na przypale się rozjebał. Tylko nieliczni mają ułożone życie np ci przedsiębiorcy którzy wdupcają i wydaje im się że są kreatywni. Czysty mati podobnie z tym że feta przynajmniej pobudza do myślenia a mati ogłupia ale za to pięknie pachnie koperkiem z bazarku :D Moim zdaniem żadna substancja nie ma podbitki do koko chociaż i tak wiem że to co tu jadłem musiało być przerobione kilka razy żeby komuś hajs się zgadzał. Czysta feta klepie jak koks ale koks który jest w Polsce jest nieźle przeżeniony.

Odnośnik do komentarza
Gość siupka siup siup

mózg masz racje przeciez to co teraz jest od paru lat to jest jakas kpina, oni sobie jaja robia wszystko jest zenione, trzeba zrobic protest zadamy lepszej fety i koniec nie kupowac jakis czas protest glodowy plakaty moze to ich czegos nauczy. porownanie pare lat a teraz to kpina

3mc a nie 4 lepsze

Odnośnik do komentarza

wlasnie kpina. ludzie przestancie kupowac te "fete" to moze cos do nich dotrze bo dymaja nas caly czas szkoda kasy, zoabczcie sobie na necie nawet jest filmik byly policjant sie wypowiada ze to sa szczatkowe ilosci amfetaminy. przeciez to rozboj w bialy dzien

Odnośnik do komentarza

hehehe biore od 20 lat mam 34 L czuje sie dobrze mam kotrole muzg jak chce jak został twoj stworzony tylko ty sam o tym wiesz i ty go kotrolujesz pierdolenie lekarzy huje złodzieje pedaly Sądy i Policja maninupuja czyims życiem Jak bede chcial to sie wykoncze skocze JEDNO MOGE POWIEDZIEC WSZYTKO JEST DLA LUDZI BYLE BY Z UMIAREM I NIE MOWIE NIE NAKŁANIAM NIKOGO DO   BRANIA AMFY BO TO JEST ZŁO  POŁĄCZONE Z FANAZJA 10 % NA CALYWM ŚWIECIE LUDZIO MOŻE DTEGO DOZNAĆ MUSISZ WIEDZIEC CO MOZE TWOJ ORANIZM PRZEMIELIC BYWAJA OMYLI WIESZ  ( JEST 23 MARZ 2021 POMOGŁEM OSŁOWNIE 0,5 GRAM AFMY WYSTARCZYŁO BY MOJEGO KOLEGI OJCIEC ZACZOŁ JEJ ZACZOŁ TYĆ DOSZEDŁ DO SIEBIE NIE WIEDZĄĆ ŻE NA WŁASNĄ REKE PODALI MY MU FETE 3 DAWECZKI DOSTAŁ DO SKOU 0.3 GRAM TOWAR JESZCZE CHODZI O DO 5 JA DAJE MU 1 ALE DLA TEJ OSOBY 0.3 59 LAT I MOC ZERO KURWA NIECZEGO ZDROW JAK HUJ ONICZYM NIC NIE WIE MYŚLI ZE SIE WYLECZYŁ TYMI TABLETAKI CO MU LEKARZE WYPISYWALI KIEDYS BEDZIE CZAS JAK DORZYJEMY TEGO ZE BEDZIE NORMALNIE WIRUS KONCZY HUJ JAK SIE BRONIC (7 DNI FETA 0.2 BOMBKA ) EFEKT 10000% POZDRAWIAM precz narkotykom i psychotropą !!! twoje życie twoja sprawa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...