Skocz do zawartości
Forum

Stres a ciąża


Gość katarzyna_p84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna_p84

Witam. Chciałabym uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Czy stres związany z pracą, warunki pracy mają duże znaczenie w niemożliwość zajścia w ciąże??? Staram się od 4 m-cy i nic. Co Państwo proponujecie? Urlop, zmiana pracy? Jak o tym nie myśleć? 2 sprawa jest taka że moje cykle są 29- 30 dniowe, regularne. Krwawienie trwa 4- 5dni. Byłam ostatnio u ginekologa i pani doktor stwierdziła że w 12 dc jest już po owulacji. To dziwne bo zawsze czułam ból owulacyjny, testy owulacyjne pokazywały jajeczkowanie ok 17-18 dnia cyklu. Śluź jest wtedy ciągnący, przejrzysty. Jak to faktycznie jest?? Kiedy się starać?? I jeszcze jedno pytanie. Ostatnio pojawiła mi się na wardze, przy wejściu do pochwy i w środku mała narośl. Piecze troszke i swędzi, ginekolog powiedziała że to nic takiego, nie ma się czym martwić, ale to się rozprzestrzenia, z jednej zrobiło się 3. Czy iść z tym do innego lekarza. Boje się że to jakieś "świństwo", chociaż mam stałego partnera :/ Proszę o radę

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Stres oraz problemy związane ze zbyt ciężką pracą mogą być przyczyną problemów z zajściem w ciążę. Czteromiesięczny okres starań o dziecko jest stosunkowo niedługi. Diagnostykę niepłodności powinno się rozpoczynać po roku bezskutecznych starań. Skoro zmiana na sromie uległa rozprzestrzenieniu to warto udać się do lekarza ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...