Skocz do zawartości
Forum

gdzie,ci mężczyźni?


Gość marlena1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marlena1991

Hellol
Zastanawiam sie dlaczego jest tak trudno poznac wartosciowego faceta.nie wspomne o tym ze nie ma ich gdzie poznac a na internecie na portalach same zboczence.nie chce byc juz sama chcialabym sie zakochac ale jak patrze co sie dzieje to zastanawiam sie czy na dobra planete trafilam :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Gdzie wartościowi mężczyźni?? To ja zapytam... gdzie są kobiety, które są zainteresowane wartościowymi mężczyznami??? Ja poznałem prawdę i prawda jest okrutna, kobiety... wolą dupków. Facetów którzy będą się bawić jej uczuciami. Bo wtedy dla kobiety to jest fajne i nie ma nudy. Nawet na Youtube wiele kobiet o tym mówi.

A co z facetami ułożonymi, spokojnymi, samowystarczalnymi, mającymi ambicje, myślący o lepszej przyszłości, kulturalnymi i taktownymi, lubiącymi czytać książki, itd.??? Wiadomo... NUDZIAAARZE. Ja właśnie tak mam i nigdy nie miałem żadnej kobiety, żadna nie jest takim jak ja zainteresowana. No cóż.

Oczywiście pewnie zaraz będą odpowiedzi od kobiet, że co ja wygaduje i że to bzdury i że akurat ja pechowo nie trafiam na porządne i wartościowe. No to ja już nie wiem gdzie są takie kobiety patrzące na spokojnych taktownych facetów z ambicjami.... na Bahamach? . Bo to niemożliwe aby przez 28 lat życia takiej nie spotkać.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - mówi się że faceci wybierają oczami, a kobiety wybierają na pewno nie rozumem (wolę nie pisać czym).
Wolą dupków bo to je kręci, podnieca (na poziomie pierwotnym - brutalny, bezwzględny, silny osobnik da podobne jemu potomstwo które będzie sobie dawać radę w okrutnej naturze gdzie jest prawo siły). Kobiety jednak zapominają że tacy mają pewne wady dla których alternatyw natura nie przewidziała - mianowicie taki dupek nie będzie potrafił się ulitować kiedy ona ma doła, nie będzie pamiętał o rocznicach, nie będzie jej wspierał, ani brał jej pod uwagę. Wtedy zaczynają się teksty "faceci to świnie - wszyscy!". Gdzie szukać wartościowych facetów? To banalnie proste - szukaj tych smutnych, szukaj we friendzonach (najlepiej własnych, ale od biedy mogą być koleżanek).

Pamiętaj że wartościowi faceci mają problem z "podrywaniem" robieniem dobrego wrażenia na początek (dlatego - z braku powodzenia - stali się wartościowi), tak więc nawet jeśli ci nie wpadnie w oko od razu to jednak daj szansę...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Wreszcie ktoś się odważył obalić odwieczne mity i w dosadnie bezlitosny sposób odrzeć je z iluzji i zakłamania politycznej poprawności tego tematu.
Sha tzun Panowie.

rafik54321

Pamiętaj że wartościowi faceci mają problem z "podrywaniem" robieniem dobrego wrażenia na początek (dlatego - z braku powodzenia - stali się wartościowi), tak więc nawet jeśli ci nie wpadnie w oko od razu to jednak daj szansę...

Nad tym bym nieco polemizował, bo nie tyle mają problem, co z dwojga złego wolą być sami niż z kimś, kto potrzebuje rollercastera bez trzymanki, by poczuć tętno w związku i wiedzieć, że żyje.

A tak bardziej poważnie, to gdy kobieta szuka partnera i trafi jej się domator, po pewnym czasie tęskni za typem macho. Analogiczną sytuację można zaobserwować gdy przez dłuższy czas pozostaje w zwiazku, z wcześniej wspomnianym hulaką, wtedy po pewnym czasie zaczyna tęsknić za misiem przytulaśnym - domatorem. Jak się nie kręcić, to i tak d... z tyłu (:

Jak to mówią, kobietę bardzo łatwo jest zadowolić-uszczęśliwić, wystarczy tylko by facet był:
1. przyjacielem
2. partnerem
3. kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. kucharzem
11. mechanikiem
12. monterem
13. elektrykiem
14. szoferem
15. tragarzem
16. sprzątaczką
17. stewardem
18. hydraulikiem
19. stolarzem
20. modelem
21. architektem wnętrz
22. seksuologiem
23. psychologiem
24. psychiatrą
25. psychoterapeutą.

B. Ważne też są inne cechy. Należy być:
1. sympatycznym
2. wysportowanym ale
3. inteligentnym ale
4. silnym
5. kulturalnym ale
6. twardym ale
7. łagodnym
8. czułym ale
9. zdecydowanym ale
10. romantycznym ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym ale
17. misiem ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym ale
23. skromnym i
24. wyrozumiałym
25. eleganckim ale
26. stanowczym
27. ciepłym ale
28. zimnym ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli
38. zdesperowanym [z miłości] ale
39. opanowanym
40. szarmanckim ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym ale
44. rozmarzonym ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,
49. wypłacalnym.

C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:
a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany
b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie
c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła
d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę

D. Ważne jest aby nie zapominać jej:
1. urodzin
2. imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci. :D

I to by chyba było na tyle...

Odnośnik do komentarza

Bags
W
A tak bardziej poważnie, to gdy kobieta szuka partnera i trafi jej się domator, po pewnym czasie tęskni za typem macho. Analogiczną sytuację można zaobserwować gdy przez dłuższy czas pozostaje w zwiazku, z wcześniej wspomnianym hulaką, wtedy po pewnym czasie zaczyna tęsknić za misiem przytulaśnym - domatorem. Jak się nie kręcić, to i tak d... z tyłu (:

Cha,cha! To wszystko prawda co napisałeś ,ale to są marzenia kobiet,a ten fragment, co zacytowałam jest faktem,ale taka jest natura ludzka...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Bags
Wreszcie ktoś się odważył obalić odwieczne mity i w dosadnie bezlitosny sposób odrzeć je z iluzji i zakłamania politycznej poprawności tego tematu.
Sha tzun Panowie.
rafik54321

Pamiętaj że wartościowi faceci mają problem z "podrywaniem" robieniem dobrego wrażenia na początek (dlatego - z braku powodzenia - stali się wartościowi), tak więc nawet jeśli ci nie wpadnie w oko od razu to jednak daj szansę...

Nad tym bym nieco polemizował, bo nie tyle mają problem, co z dwojga złego wolą być sami niż z kimś, kto potrzebuje rollercastera bez trzymanki, by poczuć tętno w związku i wiedzieć, że żyje.

A tak bardziej poważnie, to gdy kobieta szuka partnera i trafi jej się domator, po pewnym czasie tęskni za typem macho. Analogiczną sytuację można zaobserwować gdy przez dłuższy czas pozostaje w zwiazku, z wcześniej wspomnianym hulaką, wtedy po pewnym czasie zaczyna tęsknić za misiem przytulaśnym - domatorem. Jak się nie kręcić, to i tak d... z tyłu (:
......

Pozamiatałeś :) .
Wniosek - kobiety nie wiedzą czego chcą, nawet gdy dostaną to czego pragną to i tak nie potrafią tego docenić czy zauważyć.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Bags
Nie od dziś wiadomo, że gdy kobieta opisuje swój ideał mężczyzny, to opisuje inną kobietę ;)

Ja o tym nie słyszałam i nie bardzo rozumiem dlaczego ideał faceta ma być ideałem kobiety, nie zgadzam się z tą opinią... ,
ale fajnie by było mieć takiego faceta,z takimi cechami które wymieniłeś wcześniej:D
Tylko takich nie ma... ,szkoda, bo wtedy żadna kobieta naprawdę by nie narzekała na nic.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

A ja natomiast powoli odnoszę takie wrażenie, że następuje ostatnio kryzys męskości wśród panów. To, że jest kryzys małżeństwa, rodziny, ojcostwa to jest wiadome od dosyć dawna. Część mężczyzn zatraca swoją tożsamość i mimo, iż wydaje im się, że osiągają coraz większe sukcesy to, tak naprawdę tracą swoje męskie cechy. Nie mówię tu o mężczyźnie typu "macho" ale o pierwotnych, prawdziwie męskich cechach, takich jak: odpowiedzialność za rodzinę, opiekuńczość, mądrość, pomysłowość, odpowiednie wartościowanie świata, ukazywanie drogi osobom będącym pod jego opieką, przewodniczenie. Tego wszystkiego właśnie świadomie, bądź podświadomie oczekuje kobieta. To są bowiem cechy mężczyzny. Oczywiście tego prawdziwego:-)

Odnośnik do komentarza
Gość jasny gwint

I to tutaj niby ci wartosciowi mezczyzni? Gdzie, bo nie widze. Raczej jakas loza szydercow i frustratow. Placza, ze zadna kobieta sie takowymi nie interesuje a w bocznym watku urzadzaja sobie po nich pojazd bez hamulcow. Fju fju ja juz rozumiem dlaczego na tym forum tyle zajetych cieplych, nieudaczliwych foteli.

Panie, od takich z daleka !

Odnośnik do komentarza

ka-wa
ale fajnie by było mieć takiego faceta,z takimi cechami które wymieniłeś wcześniej:D
Tylko takich nie ma... ,szkoda, bo wtedy żadna kobieta naprawdę by nie narzekała na nic.

Ka-wa są, tylko trzeba ich dobrze poszukać i wybierać wg własnej wartości i zrozumienia podstawowych zasad funkcjonowania toksycznych ludzi. Bo paradoksalnie masa ludzi jest dwulicowa i pokazuje maskę idealnego faceta. A potem masz armagedon w związku i bez generalizowania na płeć to działa w dwie strony z różną siłą.

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
A ja natomiast powoli odnoszę takie wrażenie, że następuje ostatnio kryzys męskości wśród panów. To, że jest kryzys małżeństwa, rodziny, ojcostwa to jest wiadome od dosyć dawna. Część mężczyzn zatraca swoją tożsamość i mimo, iż wydaje im się, że osiągają coraz większe sukcesy to, tak naprawdę tracą swoje męskie cechy. Nie mówię tu o mężczyźnie typu "macho" ale o pierwotnych, prawdziwie męskich cechach, takich jak: odpowiedzialność za rodzinę, opiekuńczość, mądrość, pomysłowość, odpowiednie wartościowanie świata, ukazywanie drogi osobom będącym pod jego opieką, przewodniczenie. Tego wszystkiego właśnie świadomie, bądź podświadomie oczekuje kobieta. To są bowiem cechy mężczyzny. Oczywiście tego prawdziwego:-)

Widocznie jeszcze nie zrozumiałaś z gruntu potłuczonych idei politycznych poprawności, kościelnego zakłamania, gdzie o wynoszeniu na ołtarze porąbanych po całości odwiecznych stereotypów nie wspomnę.
Względem postępu rozwoju techniki, jesteśmy w żłobku rozwoju ludzkości, czy się z tym zgadzasz, czy nie.
Zdania na temat Twojej wypowiedzi są raczej podzielone, bo tu przewrót odwiecznego systemu, gdzie to do tej pory faceci piastowali posady na wysokich stołkach wszystko zapoczątkował, niczym kulka puszczona ze szczytu Everestu.
I tu należy się upatrywać tego kryzysowego popłochu o spadkowej tendencji kryzysu męskości u przestraszonych facetów. Kto zna swoją wartość, to przyjmie to z pokorą, inni będą siać ferment.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Chłopa, chłopa dajcie mi chłopa, dajcie mi chłopa z dużymi jajami jak dzwony

Nic tak nie gasi ognia namiętności jak wręcz schematyczny seks z prawdziwym ogierem. Pragnę kochanka dobrego w łóżku takiego, który potrafi bawić się seksem. Zbytnio nie interesują mnie nudziarze, 28 letnie prawiki itd... a to dlatego iż nie lubię się nudzić i zasypiać podczas seksu. Lubie facetów dobrze zbudowanych, a przede wszystkim silnych i wulgarnych.
Mój ideał faceta
Włosy kruczo czarne, ułożone na żel (bez łupieżu). cera śniada, idealnie gładka. oczy brązowe, duże i głębokie. sylwetka szczupła, klata wyrzeżbiona.
Charakter
Cham, gbur i prostak- och po prostu bajka

;-)

Odnośnik do komentarza

Bags

...są, tylko trzeba ich dobrze poszukać i wybierać wg własnej wartości...

No tak,ale tacy wybierają sobie hetery,zołzy i siedzą później pod pantoflem...

Tak czy tak ,najważniejsze ,żeby trafić,jednym słowem, na dobrego człowieka,to wszystko się ułoży...,życie to loteria,nie da się przewidzieć wszystkiego.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Droga Pani mężczyźni których pani poszukuje są bezrobotni i mieszkają z rodzicami. Mimo że są wrażliwi i romantyczni nie mają kasy ani perspektyw. I tak drogie panie wybieracie przystojnych skur..... z kasą, młodych bogów rozpychających się łokciami pędzących jak szczury w wyścigu po trupach do celu. Sam się o tym kiedyś przekonałem i nie pisze tu ze złością ale już z perspektywy kilkudziesięciu lat i raczej wywołuje to uśmiech na twarzy niż żal. Wcale się nie smucę że tak pokierował los moim życiem. Ogólnie równowaga między światem kobiet i mężczyzn jest zachwiana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

Tu jestem ;)
Ale niestety muszę zmartwić wiele użytkowniczek- lubię komputery czyli tłumacząc na język społeczeństwa: nudziarz i bezpłatny serwis komputerów.

Jeszcze mogę dorzucić wiele innych "nudnych" z perspektywy społeczeństwa rzeczy o sobie.

Muszę o tym wszystkim swój wątek otworzyć, więc żeby nie zaśmiecać- są, ale nie dostrzegani ;)

Odnośnik do komentarza

@marlena1991
Jak masz sobie kpić to lepiej nic nie pisz. Nie odniosłaś się do niczego co napisali inni. Szukasz wartościowego mężczyzny... i gdzie Ty chcesz go znaleźć skoro osobiście tak mało sobą reprezentujesz?? Cóż za hipokryzja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...