Skocz do zawartości
Forum

Koszt implantów lub koron


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata i mam problem z zębami. Mianowicie popsuły mi się od pewnych substancji.. Mniejsza o to. Wiec popsuły się do tego stopnia ze cala dolna szczeka zaczęła się strasznie ruszać. Plus dwie jedynki. Teraz czekam już tylko na to aż wypadną na dniach.. Pytanie brzmi jaki byłby koszt implantów? Korony? Tych wszystkich zębów. Można by to spłacać na raty? Lub moze jest inny sposob? Zaznaczam że przez pół roku nie mam możliwości wyjścia z domu,co się z tym wiąże pójścia do dentysty. <załamana>

Odnośnik do komentarza

Koszt implantów jest różny, ale nie w każdym przypadku można taki implant wszczepić. Mojej koleżance po konsultacji z chirurgiem implantologiem odmówili wstawienia z powodu choroby na którą cierpi.
Napisz maile do stomatologów z Twojego miasta z prośbą o orientacyjną wycenę. Nikt Ci jednak nie poda ostatecznego kosztu bez wizyty i konsultacji. Większość klinik stomatologicznych ma system ratalny, wiec pewnie da się spłatę rozłożyć na raty :)

Dobry lekarz, stomatolog to tylko zawód czy pasja i powołanie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2016 o 12:30, wroc-bea napisał:

Koszt implantów jest różny, ale nie w każdym przypadku można taki implant wszczepić. Mojej koleżance po konsultacji z chirurgiem implantologiem odmówili wstawienia z powodu choroby na którą cierpi.
Napisz maile do stomatologów z Twojego miasta z prośbą o orientacyjną wycenę. Nikt Ci jednak nie poda ostatecznego kosztu bez wizyty i konsultacji. Większość klinik stomatologicznych ma system ratalny, wiec pewnie da się spłatę rozłożyć na raty :) https://edclinic.pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/

Teraz to chyba każda klinika zgadza się na raty.

Odnośnik do komentarza

Polecam sprawdzać cennik interesującej Cię kliniki. Ja mogę polecić gabinety Fabdent w Warszawie, u nich ceny prezentują się tak jak tutaj to opisane: https://www.fabdent.pl/cennik Oczywiście wszystko kwestia, na co się zdecydujesz, opcji jest teraz naprawdę wiele i można to zrobić w wersji tańszej / droższej. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, który doradzi co i jak. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...