Skocz do zawartości
Forum

Niska waga a brak pierwszego okresu


Gość basiaaxd

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o odpowiedź. Mam 14 lat, nie mam jeszcze okresu, ważę tylko 36 kg przy wzroście ok. 157 cm. Byłam u mojej pani doktor, powiedziała, że gdy dostanę okres, to nabiorę krągłości i wagi oraz nie muszę tyć. (Mówiłam jej, że bardzo chcę przytyć.) Ale czy tak niska waga nie jest przeszkodą, żebym dostała miesiączkę? Dodam, że jestem baardzo chuda i nie mam prawie w ogóle piersi... Martwi mnie to. Mam jeszcze inne pytanie: nie mam żadnego śluzu, więc nie dostanę bez niego okresu? On musi się wcześniej pojawić? I wczoraj wieczorem zaczął mnie dziwnie boleć brzuch i było mi nawet trochę niedobrze.. Prawdopodobnie mam zespół jeslita drażliwego. I na chwilkę bolał mnie tak jakby prawy jajnik. Ten ból brzuch nie był taki, jak normalnie podczas stresu na przykład. A stres często mi się zdarza. Co ten ból mógł oznaczać? Czy mogę dostać miesiączkę, czy tylko sobie to ubzdurałam? :( Bardzo proszę o zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Gość władysława1

Aby dostać miesiączkę, śluz nie jest konieczny. Pamiętaj, że każda kobieta jest inna, jedna ma obfity śluz, druga nie i nie oznacza to, że któraś jest chora. Twoja waga jest bardzo niska i niestety to ona może być problemem. Popracuj trochę na nią. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...