Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Raszer

Dziewczyna mnie zdradziła co dalej? Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 44444

Ona Cię kocha bracie bo pokazała Ci te smsy Ty musisz podjąć decyzje nikt inny nie może tego za Ciebie zrobić nie słuchaj rad innych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzenie o zdradzie nie jest świadectwem miłości. W większości przypadków taka wiedza dla zdradzonego partnera jest nie do udźwignięcia. Wcale się nie dziwię, że trudno Ci zaakceptować fakt, że dziewczyna Cię zdradzała. Czy jej przebaczyć? To musi być wyłącznie Twoja decyzja. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shsj

Część . Jeśli cię zdradziła nie wracaj . Powiem ci z własnego doświadczenia że nie warto , ja wybaczyłem choć zawsze mówiłem że nie potrafiłbym wrócić do takiej laski a jednak , po kilku tygodniach to samo , znowu zrzuciła że to wszystko moja wina (by się usprawiedliwić sie w jakiś sposób) .w moim przypadku te przysłowie się sprawdziło . Ciało puszczone raz puszcza się cały czas . Kochałem ją jak głupi i mam za swoje . Dlatego radzę ci nie pchać się w to bagno .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Www1234

No tak, jak facet zdradza to cham gnoj i inne takie a jak kobieta to nieszczęśliwa nie rozumiana itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...