Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna mnie zdradziła co dalej? Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Część . Jeśli cię zdradziła nie wracaj . Powiem ci z własnego doświadczenia że nie warto , ja wybaczyłem choć zawsze mówiłem że nie potrafiłbym wrócić do takiej laski a jednak , po kilku tygodniach to samo , znowu zrzuciła że to wszystko moja wina (by się usprawiedliwić sie w jakiś sposób) .w moim przypadku te przysłowie się sprawdziło . Ciało puszczone raz puszcza się cały czas . Kochałem ją jak głupi i mam za swoje . Dlatego radzę ci nie pchać się w to bagno .

Odnośnik do komentarza

Słuchaj ,pisząc jakieś słowa typu druga szansa jest żałosne pamiętaj ciało puszczone raz puszcza się caly czas . Niestety prawda jest taka że ludzie się nie zmieniają. Mogą tylko próbować się zmienić dla konkretnej osoby tyle ,że się nie zmienia tylko będą ograniczać to co robiły. Wybaczając ta osoba nie będzie czuła konsekwencji tak jakby tego nie było. Bez sensu dawać drugie szansę z racji iż ta osoba totalnie już cię nie podzanuje i nie ma tak ,że powie "boże ale on porządny".będzie miała bekę z tego że wybaczyles niestety z kobietami jest tak że ty je pożałujesz one ciebie nie. Tak po prostu jest dlatego nie można przywiązywać się do czegokolwiek w życiu bo to minie prędzej czy później. Jeśli chodzi o to że rozmawiała o tym z koleżanką (to totalnie normalne) to kobiety nie zrozumiesz natury ale postaw się w jej sytuacji też byś gadał o tym z kolegą. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...